reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja też już czekam aż się za to zabiorę ❤️ już sobie ogladam różne stronki i printeresta haha. Podobają mi się takie pokoiki w stylu retro, boho, w brązach i uniwersalne pod kątem płci. ❤️ Generalnie jedynie co mnie na ten moment mocno przeraża to poród, ale myślę, że jakoś to będzie. Ja mam zwykle miesiaczki bardzo bolesne, gdzie mdleję, to nie wiem jak dam radę, jak zacznę rodzić :/
Też mam wizję pokoiku w beżach/brązach ❤
 
A ja tak lubię znać długość maluszka ☹️

Teraz zjedliśmy niedzielny obiad i wszystko już ogarnęłam, więc mogę się bez wyrzutów sumienia położyć i nadrabiać 🤭 Ma któraś problemy z rwą kulszową albo bólem koło kości ogonowej? 🤔 Sama nie wiem, co mi już dolega, ale kiedyś robiłam prześwietlenie całego kręgosłupa i wyszły mi zmiany, no i przepukliny/guzki. Więc chyba nic dziwnego, że mi teraz w ciąży coś tam doskwiera. 🤷🏻‍♀️ Chyba będę musiała się wybrać do jakiegoś fizjo, ale poczekam jeszcze na swój złoty okres 🤭🤭

Jezu, dziewczyny, jak mnie się już marzy późna wiosna i urządzanie pokoju dla bobasa 🤭🤭 Muszę zacząć oszczędzać, bo jak dostanę do domu komodę i będę miała gdzie wsadzać ubranka, to mężu mnie nie powstrzyma 😂😂.

Mnie za to lędźwia.. gdzie brzuszek jeszcze minimalny, a co to będzie jak ciężar brzuszka da znać o sobie 😬
 
Ja mam dwa razy , ewentualnie raz 🙈🙈 zależy ile wypije przed snem ... Zawsze przed 21 , później przed 24 i Ewentualnie około 2 ... Ale zawsze na śpiocha i później id razu zasypiam 🙈
to ja tez wstaje pare razy ale na szczęście zasypiam bardzo szybko. Całe życie tak mialam, ze mi nie przeszkadza wybudzanie bo właśnie wszystko słyszę i się wybudzam ale raz dwa zasypiam 😃 ale na siku w nocy to tylko w ciąży 🙈
 
A ja tak lubię znać długość maluszka ☹️

Teraz zjedliśmy niedzielny obiad i wszystko już ogarnęłam, więc mogę się bez wyrzutów sumienia położyć i nadrabiać 🤭 Ma któraś problemy z rwą kulszową albo bólem koło kości ogonowej? 🤔 Sama nie wiem, co mi już dolega, ale kiedyś robiłam prześwietlenie całego kręgosłupa i wyszły mi zmiany, no i przepukliny/guzki. Więc chyba nic dziwnego, że mi teraz w ciąży coś tam doskwiera. 🤷🏻‍♀️ Chyba będę musiała się wybrać do jakiegoś fizjo, ale poczekam jeszcze na swój złoty okres 🤭🤭

Jezu, dziewczyny, jak mnie się już marzy późna wiosna i urządzanie pokoju dla bobasa 🤭🤭 Muszę zacząć oszczędzać, bo jak dostanę do domu komodę i będę miała gdzie wsadzać ubranka, to mężu mnie nie powstrzyma 😂😂.
ja mam problemy z rwą/ kością ogonowa. Zauważyłam, ze jak długo siedzę to mnie potem boli, mam problem aby wstać. Z tego powodu tez l4 musiałam już wziąć.
 
Ja mam podobne odczucia co do kręgosłupa, ale zauważyłam że tak mi się dzieje jak dużo stoję a później np leze. Czuję doslownie tak jakbym miała " zabetonowany" krzyż 😬. Co do nocnych wycieczek do kibelka, to u mnie minimum 2/3 razy jest takie wyjście. A co najlepsze, wydaje mi się ze zawsze w nocy bardziej mi się chce 🙈🙈
Zaskoczyłyście mnie z tym pomiarem dzieciątka po 15 tyg. 😲😲Ale super, już nie mogę się doczekać wizyty w lutym...

A u mnie choróbsko rozszalallo się na całego. Mam zawalone całe zatoki, tak że aż boli mnie głowa. No i nos zatkany :( a dopiero co chorowałam na święta...:(( masakra, mam nadzieję że szybko minie.

Wczoraj przyjechali do nas znajomi i dostałam drugi ciążowy prezent: rogal do spania/ a później ew karmienia. :D a jeszcze wcześniej dostalam od koleżanki rożek, jak się dowiedziała o ciąży. Wszystko w neutralnych szarościach, bo jeszcze nie wiemy co tam skrywa się w brzuszku, ale powiem Wam ze jak patrzę na te rzeczy, to się totalnie wzruszam i dociera do mnie, że to wszystko to prawda 😍😍😍. Czy któraś już mamusia korzystała z takiego rogala ? Jakie macie odczucia? Lub słyszałyście o nim ?
 
Zjadlam i mnie wywaliło na brzuchu dziewczyny, że szok 😅 Zrobiłam na szybko spaghetti, ale bez mięsa. I jestem w szoku - dałam do rondelka dwa plastry sera (którego od 2msc w ciąży nienawidzę) 😱😱😱 i jakoś zjadłam, nawet mocno nie śmierdział. Inaczej smakowało niż zwykle, ale jednak. Szok 😃 Może zmierza ku dobremu… 😄


Mam pytanie dziewczyny, może głównie do brunetek, czy Wam tez tak wyszły włoski na brzuchu ? 🙈 Najbardziej od pępka w dół i w górę.
 
Zjadlam i mnie wywaliło na brzuchu dziewczyny, że szok 😅 Zrobiłam na szybko spaghetti, ale bez mięsa. I jestem w szoku - dałam do rondelka dwa plastry sera (którego od 2msc w ciąży nienawidzę) 😱😱😱 i jakoś zjadłam, nawet mocno nie śmierdział. Inaczej smakowało niż zwykle, ale jednak. Szok 😃 Może zmierza ku dobremu… 😄


Mam pytanie dziewczyny, może głównie do brunetek, czy Wam tez tak wyszły włoski na brzuchu ? 🙈 Najbardziej od pępka w dół i w górę.
Tak! Mąż właśnie sam ostatnio na to zwrócił uwagę i rzeczywiście - mam teraz owłosiony brzuch 😂😂😂
 
reklama
Właśnie też to zauważyłam, wygląda na to, że możemy same utworzyć grupę, zaprosić tam osoby, które tam mają być i ją zamknąć.
Tylko pytanie, czy to wszystko bez pomocy @aniaslu?
No właśnie chyba tam dziewczyna sama utworzyła grupę i podała reszcie link 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Wrześniówki też tam niby są utworzone, ale jest pusto 🤷🏻‍♀️ Może rzeczywiście to byłby fajny pomysł 🤔 Ale niech reszta może się wypowie. Ja tylko podkradłam pomysł 🤭🤭🤭
 
Do góry