reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Z tym jedzeniem to jakaś masakra. Ja jestem ciągle głodna. Porcje u mnie wieksze, bo nienajadam się tymi co ptzed ciążą. Teraz aż musiałam z pracy wyjść i kupić bułkę, bo bym chyba padła. Nie chcę myśleć ile przytyłam od ostatniej wizyty....
I co już po bułce, a bym teraz coś słodkiego wciągła 🤪
 
Zadowolona jesteś z tego chicco? Bo tez się nad tym zastanawiam, tym takim wielofunkcyjnym
Ja mam to podstawowe, nie z tych nowszych. Szwagierka mega zadowolona, ja dopiero bede testować w lipcu 😄 Jeśli ktoś chcę na to mniej przeznaczyć to są fajne na allegro np. Lionello i moja znajoma coś podobnego używa.
 
Uff, nadrobiłam ❤️

Ja na pewno chcę dostawkę do łóżka, bo przymierzam się do karmienia piersią. W salonie bym chciała w sumie tylko wózek, żeby go wystawić na taras z dzieckiem, choć pewnie będę się jeszcze zdawać potem na Was 🤔 Ale mam takie pytanie, bo jestem niedoświadczona 😂😂 Od kiedy można kupić taką matę na podłogę, żeby położyć dziecko np. na brzuszku? 🤔
 
Wczoraj nadrabiałam Wasze wpisy i dzisiaj zamówiłam sobie 2 pary tych legginsów TOMI o których wspominałyście 😍 wzięłam grubsze na wyjścia i cienkie po domu 💪 jak się sprawdza to potem będę spódniczki odmawiać 😁
Właśnie ja muszę sobie domówić jeszcze inny kolor spódnczki (wcześniej wzięłam czarną) i z dwie pary leginsów jeszcze :D
Mąż mówił, że płaci, to trzeba korzystać.
A Tobie @konwalia_ Tomi powinien płacić za reklamę 🤣
 
reklama
Mieszkam nad morzem i zawsze się zastanawiam: pooo co tu ludzie przyjeżdżają, co ciekawego w tym morzu widzą 😂

Ja jestem 13+5 i wydaje mi się, że mam mniejszy niż wcześniej 😆 ale wcześniej to pewnie były "zapowietrzone" jelita 😄
Nie wchodzę w żadne spodnie ani leginsy, kupiłam rajstopy ciążowe i w nich ciągle śmigam, czekam na paczkę z sinsay jeszcze. Więc coś tam urósł ale się rozlało i nie widać 😁
Chciałabym już mieć widoczny bęben, to może poczuje w końcu tą ciążę, bo do tej pory do mnie nie dochodzi 🤔

Ja pappy nie robiłam ale na usg mi doktorek takie cos wyliczyl i Trochę nie rozumiem tego ryzyka podstawowego i skorygowanego. W czym roznica
U mnie 1:608 i 1:12176. Podpowie ktoś? 😁
Ja też pochodzę z nad morza, choć teraz nie mieszkam i zawsze najciemniej jest pod latarnią, bo do plażowania byłam ostatnia 😂 za to do spotkań wieczornych ze znajomymi na kocyku na plaży pierwsza 😂
 
Do góry