reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja mam dzisiaj 15+3 i brzuszek lekko zaokrąglony pod pępkiem... ale no nie jest to śliczna ciążowa krągłość, raczej jakbym dobrze pojadła jakiegoś kebsa 😁
Ale to wszystko zależy od budowy każdej z nas, wiadomo ze brzuch brzuchowi nierówny :)
Ja już mam widoczny brzuch i powiem wam ze narazie wyglądam jak grubaska 😂😂 nigdy tak nie miałam piersi urosły dużo aż musiałam kupić nowe staniki ale narazie stoją z rozmiarem brzuch ostatnio stał się większy
 
reklama
Ależ jestem wkurw.....moich wyników nadal nie ma i panie w przychodni nie wiedzą co się stało ! Może to przez święta tylko ,że od 3 stycznia raczej świat już nie było .Jeśli dziś nie będzie wyników to przez weekend też nie ,jestem wściekła.W poniedziałek mija 10 dni roboczych i jeśli nadal nie będzie wyników to jestem ciekawa czy są jakieś konsekwencje za nie wywiązanie się z terminu .No kurcze to nie kosztowało 2 zł żeby tak ludzi robić w konia .
Mi przyszedł SMS dziś, ze moje dokumenty dotarły do laboratorium i jakieś tam dane do profilu pacjenta.. no ciekawe czy będę też tyle czekać co Ty. 🥺
 
Ja biorę zestaw witamin dla ciężarnych który również ma w składzie kwas foliowy.
Ja się mojej zapytałam wprost czy mam brać dalej folik w dawcę 400 skoro w witaminach moich jest taka sama dawka a ona ze to może być za mało i mam brać witaminy plus folik żarem 800 dziennie kwasu
Ktoś jeszcze pytał do kiedy brać kwas foliowy czy cała ciąże ja czytałam gdzieś ze przez okres karmienia piersią również się go bierze ktoś coś się wypowie na ten temat?
 
Dziewczyny jak wasze brzuszki ?? Ja już zaczęłam 16tc (15+1) i mam wrażenie że brzuch mam prawie niewidoczny 😔 albo mi się zdaje 🤦‍♀️🤷‍♀️ mąż mówi że brzuch większy ... Dla mnie jest taki sam jak np.w 10tc ... Chodź na zdjęciu wydaje mi się że jest większy ... Ale to chyba dlatego tak marudzę że chciała bym żeby już był ogromny 🤣🤣🤣🤣🙈 żeby każdy widział że w końcu moje marzenie się spełniło , wymodlone , wywalczone , wyplakane. Moje szczęście ❤️❤️❤️
u mnie rano nie jest aż tak widoczny jak ubiorę luźniejsze rzeczy i ktoś nie wie o stanie błogosławionym to raczej się nie domyśli ale jak mam legginsy takie typowo ciążowe które ładnie podkreślają brzuszek to ładnie zaokrąglony. Codziennie przed snem mąż mi robi zastrzyki w brzuch to jak leżę zauważyłam ,że robi się piłeczka i tak dziwnie dla mnie🙈 i jesteśmy w tym samym momencie ja też 15+1🤗
 
Ja już mam widoczny brzuch i powiem wam ze narazie wyglądam jak grubaska 😂😂 nigdy tak nie miałam piersi urosły dużo aż musiałam kupić nowe staniki ale narazie stoją z rozmiarem brzuch ostatnio stał się większy
Ja mam to samo. Czuję się jak grubaska :D bo przytyłam cała i brzuch tez mam większy, ale nie taka typową piłeczkę tylko rozlany. Masakra :p z piersiami to samo, na początku sporo urosly, teraz stoją. Mam nowe staniki, bo stare mnie uciskały, zobaczymy co to będzie dalej😬
 
Na co bierzesz Acard i do kiedy?
Ja biorę to co ty z dha jako witaminy do tego folik bo moja powiedział ze 400 to za mało ,magnez Już nie pamietam na co i luteine i teraz coś na bakterie w moczu z witamina c do tego
Acard biorę od 11 tyg ciąży ze względu na ryzyko stanu przedrzucawkowego, otyłość i jeszcze jakieś tam przepływu w macicy .. kurcze nie pamiętam dokładnie.
I tak do 36 tygodnia mam brać.
 
Ja to raczej jestem gruba od zawsze, więc u mnie nie będzie widać tej piłeczki albo jak się zaokrągla brzuch, całą jestem rozlana.. no i ciągle mam ogromny brzuchol. Więc nikt nawet nie zauważy, że jestem w ciąży 😂
Piersi wydaje mi się, że nie urosły..
 
reklama
Do góry