reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

skróciła mi się szyjka i dostałam skiero na założenie szwu w szpitalu.
Niestety był to czas covidowy ( brak wolnych łóżek) a lekarz w szpitalu stwierdził, ze nie potrzebuje pilnego założenia szwu. Kazali mi czekać aż się zwolni miejsce, za 2 dni się zwolniło i mnie położyli ale miałam już cały dzień skurcze, w nocy odeszły mi wody i urodziłam w 21 tc.
To poważne zaniedbanie lekarza....
Moja znajoma zmarła na zawał bo czekała w covidzie na sorze 8 godzin już po badaniach stwierdzających że pilna operacja jest potrzebna ale musiała mieć negatywny wynik testu żeby ją na oddział przyjęli. I tak 8 h czekała aż zmarła...
 
reklama
Dziewczyny jak wasze brzuszki ?? Ja już zaczęłam 16tc (15+1) i mam wrażenie że brzuch mam prawie niewidoczny 😔 albo mi się zdaje 🤦‍♀️🤷‍♀️ mąż mówi że brzuch większy ... Dla mnie jest taki sam jak np.w 10tc ... Chodź na zdjęciu wydaje mi się że jest większy ... Ale to chyba dlatego tak marudzę że chciała bym żeby już był ogromny 🤣🤣🤣🤣🙈 żeby każdy widział że w końcu moje marzenie się spełniło , wymodlone , wywalczone , wyplakane. Moje szczęście ❤️❤️❤️
To u mnie 13+1 i już brzuszek widoczny ;)
Rano mniejszy, ale zaokrąglenie widać wyraźnie. Wieczorem to już jak 5 miesiąc :D
Na prywatnym wątku na pewno będziemy pokazywać brzuszki :D
 
a nad morze tez bym się chętnie wybrała jakoś w maju jak będzie już cieplutko i będę się dobrze czuła, nie na tydzień ale na cały dzień lub na noc chętnie ☺️
Mieszkam nad morzem i zawsze się zastanawiam: pooo co tu ludzie przyjeżdżają, co ciekawego w tym morzu widzą 😂
Dziewczyny jak wasze brzuszki ?? Ja już zaczęłam 16tc (15+1) i mam wrażenie że brzuch mam prawie niewidoczny 😔 albo mi się zdaje 🤦‍♀️🤷‍♀️ mąż mówi że brzuch większy ... Dla mnie jest taki sam jak np.w 10tc
Ja jestem 13+5 i wydaje mi się, że mam mniejszy niż wcześniej 😆 ale wcześniej to pewnie były "zapowietrzone" jelita 😄
Nie wchodzę w żadne spodnie ani leginsy, kupiłam rajstopy ciążowe i w nich ciągle śmigam, czekam na paczkę z sinsay jeszcze. Więc coś tam urósł ale się rozlało i nie widać 😁
Chciałabym już mieć widoczny bęben, to może poczuje w końcu tą ciążę, bo do tej pory do mnie nie dochodzi 🤔
I mam wyniki pappy!
Ten piątek 13go jest naprawdę mega szczęśliwy dla mnie 🥰
Ja pappy nie robiłam ale na usg mi doktorek takie cos wyliczyl i Trochę nie rozumiem tego ryzyka podstawowego i skorygowanego. W czym roznica
U mnie 1:608 i 1:12176. Podpowie ktoś? 😁
 
Mieszkam nad morzem i zawsze się zastanawiam: pooo co tu ludzie przyjeżdżają, co ciekawego w tym morzu widzą 😂

Ja jestem 13+5 i wydaje mi się, że mam mniejszy niż wcześniej 😆 ale wcześniej to pewnie były "zapowietrzone" jelita 😄
Nie wchodzę w żadne spodnie ani leginsy, kupiłam rajstopy ciążowe i w nich ciągle śmigam, czekam na paczkę z sinsay jeszcze. Więc coś tam urósł ale się rozlało i nie widać 😁
Chciałabym już mieć widoczny bęben, to może poczuje w końcu tą ciążę, bo do tej pory do mnie nie dochodzi 🤔

Ja pappy nie robiłam ale na usg mi doktorek takie cos wyliczyl i Trochę nie rozumiem tego ryzyka podstawowego i skorygowanego. W czym roznica
U mnie 1:608 i 1:12176. Podpowie ktoś? 😁
Też nie mam pappa, ale nic mi nie liczył.
 
Mieszkam nad morzem i zawsze się zastanawiam: pooo co tu ludzie przyjeżdżają, co ciekawego w tym morzu widzą 😂

Ja jestem 13+5 i wydaje mi się, że mam mniejszy niż wcześniej 😆 ale wcześniej to pewnie były "zapowietrzone" jelita 😄
Nie wchodzę w żadne spodnie ani leginsy, kupiłam rajstopy ciążowe i w nich ciągle śmigam, czekam na paczkę z sinsay jeszcze. Więc coś tam urósł ale się rozlało i nie widać 😁
Chciałabym już mieć widoczny bęben, to może poczuje w końcu tą ciążę, bo do tej pory do mnie nie dochodzi 🤔

Ja pappy nie robiłam ale na usg mi doktorek takie cos wyliczyl i Trochę nie rozumiem tego ryzyka podstawowego i skorygowanego. W czym roznica
U mnie 1:608 i 1:12176. Podpowie ktoś? 😁
ja nie robilam pappy i podstawiwe ryzyko miałam wyliczanr z wieku a skorygowana z wieku + pomiatow z usg 🙃
 
reklama
Proszę o radę doświadczonych Mam ;)
Bardzo podobają mi się kosze Mojżesza, przykładowe foto dodaję.
Myślę, żeby kupić używany, bo z tego co się orientuję używa się go tylko przez pierwsze miesiące.
Czytałam, że np podczas wyjazdu może zastąpić łóżeczko.
Czy warto? Spełnia to swoje funkcje, czy to tylko ładnie wygląda?
No piękne to jest :D
 

Załączniki

  • IMG_20230113_131643.jpg
    IMG_20230113_131643.jpg
    278,5 KB · Wyświetleń: 38
Do góry