reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja się zaczynam zastanawiać czy jak dalej będziemy tu tak dużo pisać to będę musiała sobie sama ustalać szlaban na telefon 🤣
No nie da się być tyle czasu przed telefonem, w sumie da się, ale szkoda życia ;)
Mój mąż się żali, że tylko w tym telefonie na forum siedzę, że przed ciążą to można było całymi godzinami prowadzić że mną dyskusje na tematy wszelakie a teraz tylko nos w tel 😂
 
Witam Was dziewczyny po tygodniowej nieobecności. Niestety z wielkim bólem serca muszę się z Wami pożegnać 😔 We wtorek na wizycie kontrolnej okazało się że serduszko mojego synka już nie bije. Wczoraj miałam wywoływany poród a po porodzie zabieg lyzeczkowania 😔 to był koszmar bolało w ch... 😭 Z pewnych względów mialam Wam to napisać, pożegnać się dopiero na wątku prywatnym, ale po przemyśleniu sprawy stwierdziłam że napiszę teraz, bo w ciąży już nie jestem to i do wątku prywatnego nie powinnam już należeć 🥺🥺 @Anuszka272 ty wiesz o co chodzi 😘 Jest tu dużo podglądaczy 🤦🤦

Życzę Wam dziewczyny powodzenia. Szybkich, spokojnych i bezproblemowych porodów.

Dziękuję Wam również za kciuki dobre słowo i wsparcie które mi okazłyście. Jest mi strasznie przykro że muszę Was opuścić 🥺🥺🥺 Mimo tego że mój post jest krótki to pisze go już kilka godzin, bo walczę z płaczem ale to jest walka z wiatrakami więc tak sobie płacze z żalu, bezradności, bezsilności i złości dlaczego znowu ja dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe.

Trzymajcie się cieplutko ❤️
 
Co do dzieci to ja poruszałam ten temat tutaj w okresie przed świętami, zastanawiałam się czy jechać na wigilię gdzie miało być z bliskiej rodziny dziecko żłobkowe i przedszkolne. Większość dziewczyn pisało żeby nie schizować tak. Jednak ostatecznie nie pojechałam a okazało się że dziecko żłobkowe miało w tym czasie bostonke, a drugie gorączkę która wyszła po powrocie do domu, dzień potem rozwinęła się w porządna infekcję. Bostonka przez kilka dni była mylona z uczuleniem. Jakbym tam była to bym sobie nigdy nie wybaczyła i całą ciążę się stresowała.

Ja uważam że jeżeli jest możliwość to jednak unikać małych dzieci, dla bezpieczeństwa.
No u mnie męża siostra z dziećmi z goraczką i antybiotykiem pojechali do teściowej. W szoku byłam, bo wiedziała, że ja w ciąży i w d...miała. Ostatecznie też nie pojechaliśmy 😠 Słów brak...
 
hehe ciekawe czy wyczuje 🤣 on raczej mało mięsny zdecydowanie woli zupy a my z córką z zup to nie wiele i to bardzo rzadko... Wgl mam wrażenie że ciągle robię jedne i te same zupy 🤦
U mnie na odwrót mówi, ze po zupie ma łupież 🤣🤣
A ja od listopada praktycznie tylko zupy przyswajałam i nic innego nie gotowaliśmy poza nimi , to aż mi go szkoda było 🤪❤️
 
Kuźwa ale gołąbki zrobiłam 🤣 zapomniałam dać ryżu do mięsa 🤦 widać już mi na mózg.padlo 😭
Haha ❤️❤️ ja zrobiłam przed ciążą sos czosnkowy bez czosnku i jakoś mi taki się mało wyrazisty wydawał 😂😂😂 zorientowalam się następnego dnia jak znalazłam całą główkę czosnku a nie mogłam wtedy na ciążę zrzucić 😂😂
 
Witam Was dziewczyny po tygodniowej nieobecności. Niestety z wielkim bólem serca muszę się z Wami pożegnać 😔 We wtorek na wizycie kontrolnej okazało się że serduszko mojego synka już nie bije. Wczoraj miałam wywoływany poród a po porodzie zabieg lyzeczkowania 😔 to był koszmar bolało w ch... 😭 Z pewnych względów mialam Wam to napisać, pożegnać się dopiero na wątku prywatnym, ale po przemyśleniu sprawy stwierdziłam że napiszę teraz, bo w ciąży już nie jestem to i do wątku prywatnego nie powinnam już należeć 🥺🥺 @Anuszka272 ty wiesz o co chodzi 😘 Jest tu dużo podglądaczy 🤦🤦

Życzę Wam dziewczyny powodzenia. Szybkich, spokojnych i bezproblemowych porodów.

Dziękuję Wam również za kciuki dobre słowo i wsparcie które mi okazłyście. Jest mi strasznie przykro że muszę Was opuścić 🥺🥺🥺 Mimo tego że mój post jest krótki to pisze go już kilka godzin, bo walczę z płaczem ale to jest walka z wiatrakami więc tak sobie płacze z żalu, bezradności, bezsilności i złości dlaczego znowu ja dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe.

Trzymajcie się cieplutko ❤️
3 maj się kochana, przykro mi ze tak się to skończyło. Jeszcze będzie dobrze ….❤️
 
O kurcze czyli intuicyja cie nie mylila, z drugiej strony kurcze dlaczego rodzice pr,yprowadzaja chore lub pół chore dzieci do innych osób, rozumiem święta ale wypada chociaż poinformować że jest taka sytuacja... Ja zawsze wychodząc do znajomych jeszcze przed ciążą pytałam się czy wszyscy zdrowi teraz tym bardziej na szczęście jeśli jest jakieś podejrzenie do mówią mi o tym znajomi którzy wiedzą o ciazy, mój chrześniak ostatnio miał lekki katar też go nie odwiedzałam, rodzice powinni mówić o takich rzeczach w okresie grypowym
U nas było tak przed spotkaniem z męża siostrą i dziećmi, że pisała czy my zdrowi jak tak to ok. Ale sama z dziećmi z katarem i kaszlem przychodziła i o nas ani naszych dzieciach nie myślała i udawała zdziwioną że katar... W końcu mąż jej przygadał że mysli o sobie...
 
reklama
Do góry