reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Kuźwa ale gołąbki zrobiłam 🤣 zapomniałam dać ryżu do mięsa 🤦 widać już mi na mózg.padlo 😭

A tam przestań, będą bez ryżu. Lepiej w ta stronę niż jakbyś ryż zawinęła w kapustę bez mięsa 😅
I przynamniej zrobiłaś - ja byłam w sklepie i w piekarni i zjadłam jabłko i pizzerinke, także no.. taki obiad. A dodatkowo jak wróciłam to pies zjadł prawie pół opakowania orzeszków bo zostawiłam na stoliku 🙈😂 mam nadzieje, ze nie będzie rzygac
 
Ja to samo, pojechałam do fryzjera i jeszcze nie przebrnęłam przez wiadomości i też już nie pamiętam, co miałam pisać 🤣 co do pomidorów to przed ciąża jadlam zawsze jednego do śniadania, żeby było zdrowo, bo warzywa obniżają indeks glikemiczny a przyszedł 1szy trymestr i na widok pomidorów miałam cofkę... teraz wraca mi ochota, ale no wiadomo są kiepskie w smaku, choć te malinowe bardziej czerwone nawet ujdą i jak byłam antypomidor w pierwszych tyg, tak wpierniczałam ogórka zielonego, choć obelzywiec jakich mało zimą 🤣
 
Nie pamiętam czy był tutaj taki temat, ale czy ktoras z was walczy z migrenami?
W ciazy mi się nasiliły, nie wytrzymuje. Wczoraj wieczorem czułam, że juz się zaczyna, dzisiaj obudziłam się z takim okropnym bólem i "pikselami" przed oczami 🙄 wjechały apapy i duuuzo wody i nic. Wyszłam na trochę przed dom, bo akurat słońce się pokazało, dalej nic.
Zwykle moja migrena trwa conajmniej 4 pelne dni. Po tym mam tydzień spokoju i znowu...
Macie jakieś sposoby? Zwariuje zaraz 🥵🤯😵‍💫
Migrena nakręca moją spirale, bol glowy powoduje nerwy, a nerwy doprowadzają do ataków paniki 🙄
Ja od dziecka mam migreny. Wszyscy mówili że jak będę w ciąży to mi przejdzie. Niestety nic z tego. Są lżejsze i rzadziej i jestem za to wdzięczna losowi, ale i tak się męczę. Przed ciążą pomagały mi tylko tryptany, bez nich migreny trwały ok 3 dni. Teraz nie biorę nawet apapu bo wiem że i tak mi to nie pomoże. Mój lekarz zalecił jedynie codziennie oliwę z oliwek w jedzeniu i często oliwki, może to pomagać zapobiegać. Ja z doświadczenia też wiem że jak zaczyna się migrena muszę próbować szybko podnieść ciśnienie, pije colę lub kawę ale średnio pomaga.. właśnie też wczoraj mi się zaczęło i dziś cierpię. Oby szybko minęło niestety nie mamy wyjścia. :)
 
reklama
Do góry