reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Co do dzieci to ja poruszałam ten temat tutaj w okresie przed świętami, zastanawiałam się czy jechać na wigilię gdzie miało być z bliskiej rodziny dziecko żłobkowe i przedszkolne. Większość dziewczyn pisało żeby nie schizować tak. Jednak ostatecznie nie pojechałam a okazało się że dziecko żłobkowe miało w tym czasie bostonke, a drugie gorączkę która wyszła po powrocie do domu, dzień potem rozwinęła się w porządna infekcję. Bostonka przez kilka dni była mylona z uczuleniem. Jakbym tam była to bym sobie nigdy nie wybaczyła i całą ciążę się stresowała.

Ja uważam że jeżeli jest możliwość to jednak unikać małych dzieci, dla bezpieczeństwa.
O kurcze czyli intuicyja cie nie mylila, z drugiej strony kurcze dlaczego rodzice pr,yprowadzaja chore lub pół chore dzieci do innych osób, rozumiem święta ale wypada chociaż poinformować że jest taka sytuacja... Ja zawsze wychodząc do znajomych jeszcze przed ciążą pytałam się czy wszyscy zdrowi teraz tym bardziej na szczęście jeśli jest jakieś podejrzenie do mówią mi o tym znajomi którzy wiedzą o ciazy, mój chrześniak ostatnio miał lekki katar też go nie odwiedzałam, rodzice powinni mówić o takich rzeczach w okresie grypowym
 
reklama
@angie. Ostatnio jadłam arbuza i choć nigdy nie przepadałam za tym owocem tak z czystym sumieniem muszę przyznać że był to najlepszy, najsłodszy i najbardziej soczysty arbuz w moim życiu 🍉 kupiony w bieronce

Ja tez ostatnio widziałam w biedronce i nawet ładnie wyglądały, jednak ja, jak to ja wszystko muszę powąchać (zwłaszcza teraz w ciąży) no i mi śmierdział 😂 pewnie wszystko z nim było w porządku, ale mi śmierdział wiec po arbuzie 😄
 
A zawiesić i poczekać miesiac? I jeszcze by ta osoba zaczęła dawać info, że szuka pracownika? Do wygrania sprawa.

Nawet mielismy taką sytuacje, że dziewczyna zamkneła firmę i poszła do przyszłego teścia pracować i w sądzie wygrała z odsetkami kase z ZUS (ślubu nie mieli wiec cicho siedzieli że teść).

Jedna też była przegrana, bo dziewczyna zwolniła się z firmy, bo mała wypłata, miesiac przerwy, zatrudniła się znów z dużą wypłatą na to samo stanowisko i ZUS wykrył to. A mówiłam by nie do tej samej firmy, a mogli z wójkiem pogadac by dziewczynę przyjął...
Tak sprawa jest do wygrania tylko to może trwać nawet kilka lat w sądzie a nerwy raczej nie są mi potrzebne. Naszczescie jesteśmy w takiej sytuacji że spokojnie sobie poradzimy bez kasy z zus
 
Jeszcze tak pomyślałam o "ksiegowych" co doradzają pracodawcą... wiekszość nie powie "zawieś firme i zatrudnij się u znajomego", bo przecież taka ksiegowa straci klienta na minimum 1-2 lata i kasę z tego. To też trzeba brać pod uwagę
Ale moja księgowa to akurat moja dobra znajoma :)
 
Jejku nadrobiłam to co naprodukowałyście, a Zajęło mi to nie wiem ile, ale zdążyłam przez ten czas 2x zgłodnieć😂
Wczoraj się nie odzywałam, miałam pobierana krew do Nifty swoją drogą strasznie dużo tej krwi😵 mój kochany wziął sobie specjalnie na ten dzień urlop, żeby być ze mną przez cały dzień, a po wszystkim zabrał mnie na pyszną kolację do naszego ulubionego miejsca - bo mieliśmy taka mała rocznicę naszego związku, więc można powiedzieć że byliśmy na randce ❤️

Widziałam w międzyczasie, że pisałyście o pozycjach w jakich śpicie i ja odkąd zobaczyłam 2 kreski nie położyłam się na brzuchu ani razu☺️☺️
A wczoraj kupiłam sobie w outlecie biedronkowym poduszkę 'C' za całe 35zł, póki co nie mogę nic o niej powiedzieć 🤪


@EJK85 trzymam kciuki, żeby już jutro Twoje wyniki były i najważniejsze żeby były dobre !!
Jak mi przyjdzie czekać tyle co Tobie to chyba zwariuje 😵😵😵

Ja dziś żeby nie myśleć, zmieniłam sobie pościel i spakowałam taka mała torbę z piżama ręcznikiem kosmetyczka itp w razie jakbym trafiła do szpitala (nie wiem skąd te myśli) to żeby ten mój ukochany mial wszystko pod ręką i nie musiał się martwić która piżamę czy kapcie mi przywieść 🤨
Mam nadzieję, że się nie przyda ale stoi spakowana w szafie 😏
 
reklama
Do góry