reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

No właśnie nie za bardzo tez rozumiem o co tutaj chodzi 😮‍💨😮‍💨 może jeszcze podpytam jutro tego doktora co będzie mi robil prenatalne, co o tym sądzi
Myślę, że ogólnie mu chodziło o dzieci chore i szczególnie te co do przedszkola chodzą, bo one wszystko łapią. Jak zdrowe to bym nie unikała.
Choć mamy co rodzą drugi i kolejny raz nie mają możliwości izolowania dzieci od siebie i trudno jak trzeba to sie z dzieckiem choruje.
 
reklama
Nie pamiętam czy był tutaj taki temat, ale czy ktoras z was walczy z migrenami?
W ciazy mi się nasiliły, nie wytrzymuje. Wczoraj wieczorem czułam, że juz się zaczyna, dzisiaj obudziłam się z takim okropnym bólem i "pikselami" przed oczami 🙄 wjechały apapy i duuuzo wody i nic. Wyszłam na trochę przed dom, bo akurat słońce się pokazało, dalej nic.
Zwykle moja migrena trwa conajmniej 4 pelne dni. Po tym mam tydzień spokoju i znowu...
Macie jakieś sposoby? Zwariuje zaraz 🥵🤯😵‍💫
Migrena nakręca moją spirale, bol glowy powoduje nerwy, a nerwy doprowadzają do ataków paniki 🙄
współczuję... Ja na szczęście nie mam z tym problemu ale moja siostra nie raz nie jest w stanie funkcjonować 😢 może najlepiej zapytać na wizycie lekarza czy można wspomóc się czymś więcej niż tylko apapem
 
Moja fazę na nie podgladać miała krótko, a potem akcja świecenia tyłkiem w przebieralni na basenie na zajęciach lekcyjnych 🤣 dobrze, że Pani z wf nie pisała tylko same koleżanki doniosły... 🤣
a to moja nie jest taka odważna... Ona ogólnie nie znosi być w centrum uwagi i strasznie znosi jakieś przedstawienia czy inne tego typu rzeczy... Zawsze chciałam żeby miała lightowy charakter po mężu ale niestety wrodzila się do mnie 🙈
 
No właśnie nie za bardzo tez rozumiem o co tutaj chodzi 😮‍💨😮‍💨 może jeszcze podpytam jutro tego doktora co będzie mi robil prenatalne, co o tym sądzi
Małe dzieci przenoszą różne bakterie które mogą być niebezpieczne dla ciąży, dlatego ja tak szybko poszłam na l4, jeśli uczęszcza do żłobka to też może coś przenieść jak jest chore ale tutaj bardziej chodzi o większe skupiska tych chorób, przedszkole, żłobek, imprezy dla dzieci.. Przecież inne mamy też posyłają dzieci do żłobka czy przedszkola będąc w ciazy wiec to takie dziwne też dla mnie aby unikać maluchów pojedynczo...
 
Co do dzieci to ja poruszałam ten temat tutaj w okresie przed świętami, zastanawiałam się czy jechać na wigilię gdzie miało być z bliskiej rodziny dziecko żłobkowe i przedszkolne. Większość dziewczyn pisało żeby nie schizować tak. Jednak ostatecznie nie pojechałam a okazało się że dziecko żłobkowe miało w tym czasie bostonke, a drugie gorączkę która wyszła po powrocie do domu, dzień potem rozwinęła się w porządna infekcję. Bostonka przez kilka dni była mylona z uczuleniem. Jakbym tam była to bym sobie nigdy nie wybaczyła i całą ciążę się stresowała.

Ja uważam że jeżeli jest możliwość to jednak unikać małych dzieci, dla bezpieczeństwa.
 
współczuję... Ja na szczęście nie mam z tym problemu ale moja siostra nie raz nie jest w stanie funkcjonować 😢 może najlepiej zapytać na wizycie lekarza czy można wspomóc się czymś więcej niż tylko apapem
Pytałam dwoch lekarzy. Tylko apap. 2xapap i mocna kawa. Ale ja kawy nie lubie, nie pije, nigdy nie piłam. Tylko rozpuszczalną .
Dlatego szukam jakiegoś naturalnego ratunku.
Zazdroszczę, że nie miewasz 😁
 
@konwalia_ dzięki za polecenie! Spódniczka i leginsy z Tomi legins są super!
Mieęciutke, wygodne, nie prześwitują i cena dobra :) na razie wzięłam te ocieplane, bałam się że będą za krótkie, ale są idealne.
Powiem Wam, że nawet mój tyłek w tych ciążowych wygląda lepiej 🤣
lecę zobaczyć coś dla siebie bo w Sinsay chciałam wczoraj kupić ale u mnie stacjonarnie nie było 😭
 
Tak cisza ,nadal nie ma wynikow .Oczywiście dzwoniłam rano do przychodni i położna pol żartem pół serio że tak to jest jak się leczy służbę zdrowia zawsze na nas trafi jak jest jakiś problem .Szczerze mówiąc cis mi się wydaje ,że to opóźnienie wynika z błędu przychodni .. w poniedziałek dzwonili żeby uzupełnić serie i numer mojego dowodu a one przecież powinny być od początku w formularzu ...Już sama nie wiem co myśleć .

I pewnie masz racje, ze to przez nich może być opóźnienie, ale przecież przychodnia się nie przyzna..
 
reklama
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam do domu po zabiegu. Ze względu na umiejscowienie łożyska i maleństwa nie mieli możliwośći wkłucia, więc pobierali próbkę płynu z łożyska. Jestem troszkę spokojniejsza ponieważ na bardzo wnikliwym USG wyszło że maluch rozwija się prawidłowo i nie mają żadnych zastrzeżeń. Teraz tylko czekać na wyniki badania, które będą maksymalnie w poniedziałek, a możliwe że jutro oo południu. Przy okazji dowiedziałam się ze mój wynik pappa to 0.200. Trzymajcie za nas kciuki! Wam również życzę samych dobrych wyników badań! 🙂
Trzymam mocno kciuki za szybkie dobre wyniki ❤️
 
Do góry