reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja wczoraj najpierw dwa nalesniki na słodko z dżemem, a później dla odmiany dwa z farszem szpinakowo-kurczakowym, te drugie mega sycące 🤣
Za to żeby było ciekawiej rano jak wstałam i zapomniałam wstrzymać oddech otwierając lodówkę to poczułam ten farsz, a raczej czosnek ze szpinakiem poczułam i dobrze ze łazienka blisko, bo przywitałam się z kibelkiem 🫣 na szczęście poza potwornym odruchem wymiotnym i ślina nic, sory za taki szczegół 😬

Cieszmy się, ze apetyt wraca (te, które jak ja miały z tym problem). Chyba nadrabiany i maluszek się domaga jedzonka 😁😁
Mnie apetyt wrócił ale zaparcia pozostały, wiec teraz cierpię na bóle brzucha po każdym posiłku. Kiedyś może i to minie…
 
Ja mam już wyniki krzywej: 85-187-82. Środkowa przekroczona o 7. Ciekawe czy mi stwierdzą CC 🤔
Ogólnie z tego co się dowiedziałam to mają cukrzyce ciążowa wcale nie jest konieczność aby była CC . To tak naprawdę w dużej mierze od nas zależy ... Ja wiem że nigdy w życiu nie zgodzę się na CC . Chyba że naprawdę będzie taka konieczność ... Ale mam nadzieję że nie .
 
Ogólnie z tego co się dowiedziałam to mają cukrzyce ciążowa wcale nie jest konieczność aby była CC . To tak naprawdę w dużej mierze od nas zależy ... Ja wiem że nigdy w życiu nie zgodzę się na CC . Chyba że naprawdę będzie taka konieczność ... Ale mam nadzieję że nie .
ja z kolei za żadne skarby nie chce porodu naturalnego, panicznie się boję...😏 Poza tym jestem wąska w biodrach i dziecko zapewne by się zaklinowało 😏 przynajmniej mam takie schizy, nie wiem czy realne to jest
 
ja z kolei za żadne skarby nie chce porodu naturalnego, panicznie się boję...😏 Poza tym jestem wąska w biodrach i dziecko zapewne by się zaklinowało 😏 przynajmniej mam takie schizy, nie wiem czy realne to jest
Ja przy pierwszym porodzie też miałam takie obawy ale urodziłam naturalnie i wszystko było w porządku
 
ja z kolei za żadne skarby nie chce porodu naturalnego, panicznie się boję...😏 Poza tym jestem wąska w biodrach i dziecko zapewne by się zaklinowało 😏 przynajmniej mam takie schizy, nie wiem czy realne to jest
Ja jestem totalnie filigranowa i wąska w biodrach, rodziłam naturalnie bez problemu a moje szerokie w biodrach kuzynki CC, biodra tu małą rolę odgrywają (przed porodem mierzy się za to miednicę i wymiary dziecka i to jest znaczące 🙂) to trochę taki mit jak z duże piersi dużo mleka, z miseczką z biedą B miałam mleka do wykarmienia wioski a znam kilka dużych biustów gdzie dziewczyny mimo dużych starań nie miały jak karmić..
 
reklama
Ogólnie z tego co się dowiedziałam to mają cukrzyce ciążowa wcale nie jest konieczność aby była CC . To tak naprawdę w dużej mierze od nas zależy ... Ja wiem że nigdy w życiu nie zgodzę się na CC . Chyba że naprawdę będzie taka konieczność ... Ale mam nadzieję że nie .
Miałam cukrzycę ciążową i rodziłam naturalnie, nie było przeciwwskazań. Natomiast przy cukrzycy dziecko może być duże np.jak się diety nie trzyma i to już może być wskazanie do CC zapewne
 
Do góry