reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, które nie miały i robiły badanie na określenie grupy krwi, czy Wy powtarzałyście badanie czy tylko raz? Bo na moim wyniku widnieje: oznaczenie grupy krwi i obok NIEPOTWIERDZONE
Mój ginekolog mówił, że raczej wystarczy raz, ale żebym zadzwoniła do szpitala na oddział położniczy i zapytała czy oni akceptują takie cos czy wymagają by takie badanie powtórzyć.
Jak u Was wyglądała sytuacja?
Ja dwa razy musiałam potwierdzić grupę krwi.
 
Dziewczyny, które nie miały i robiły badanie na określenie grupy krwi, czy Wy powtarzałyście badanie czy tylko raz? Bo na moim wyniku widnieje: oznaczenie grupy krwi i obok NIEPOTWIERDZONE
Mój ginekolog mówił, że raczej wystarczy raz, ale żebym zadzwoniła do szpitala na oddział położniczy i zapytała czy oni akceptują takie cos czy wymagają by takie badanie powtórzyć.
Jak u Was wyglądała sytuacja?
Miałam tylko raz póki co i niestety jestem ujemna, ale nie ma przeciwcial, no ale będę musiała mieć podaną immunoglobuline.
Moja lekarka nic nie wspomniała póki co, aby powtarzac badanie
 
Dziewczyny, które nie miały i robiły badanie na określenie grupy krwi, czy Wy powtarzałyście badanie czy tylko raz? Bo na moim wyniku widnieje: oznaczenie grupy krwi i obok NIEPOTWIERDZONE
Mój ginekolog mówił, że raczej wystarczy raz, ale żebym zadzwoniła do szpitala na oddział położniczy i zapytała czy oni akceptują takie cos czy wymagają by takie badanie powtórzyć.
Jak u Was wyglądała sytuacja?
Też miałam tylko raz i też mam tak napisane na wyniku NIEPOTWIERDZONY i też zastanawiałam się co to znaczy, ale jak poszłam z tym do prowadzącego, to nic nie wspominał o powtórce badania, wpiął badanie do karty ciąży i w karcie ciąży wpisał grupę krwi z badania. Także nie wiem 🤷‍♀️
 
Mój mąż ogarnie, ale widzę, że jest bardzo zmęczony, ja też chciałabym z nimi spędzać czas, dziś wyszłam na 10 minut spaceru i padłam...to chore, czytam książkę dziecku i mam zadyszkę, wszystko jest inaczej, chciałabym, żeby to szybko się zmieniło, bo psychicznie siadam, a też nie chcę, żeby nowe dzieciątko znało tylko smutek. Dziękuję Ci!
Ooo... 10 min... ja nie wychodzę a śpię. Czytanie? Nie ma opcji bo padam. Tylko ja się nie zadręczam wyrzutami. Nie mogę bo chcę spać i nic na to nie poradzę. A chodzę jeszcze do pracy wiec dzień uciety. Ponoć w 2 trymestrze będzie lepiej. U mnie 14tc i niby ciut różnicy było pare dni i znów od 2 dni śpię. Już widzę jak mąż patrzy że znowu... 😊
 
Dziewczyny, które nie miały i robiły badanie na określenie grupy krwi, czy Wy powtarzałyście badanie czy tylko raz? Bo na moim wyniku widnieje: oznaczenie grupy krwi i obok NIEPOTWIERDZONE
Mój ginekolog mówił, że raczej wystarczy raz, ale żebym zadzwoniła do szpitala na oddział położniczy i zapytała czy oni akceptują takie cos czy wymagają by takie badanie powtórzyć.
Jak u Was wyglądała sytuacja?
U nas niezgodność i robiłam dwa razy.
A gdzie kupujecie te rajstopy
Ja ostatnio na promce w hm kupiłam 2 pary grubych rajstop ciążowych, chyba za 40zl. Są super, śmigam w nich po domu, są mega wygodne. Tylko taki mają wysoki stan, że czuję się jak Obelix 😁
 
Ooo... 10 min... ja nie wychodzę a śpię. Czytanie? Nie ma opcji bo padam. Tylko ja się nie zadręczam wyrzutami. Nie mogę bo chcę spać i nic na to nie poradzę. A chodzę jeszcze do pracy wiec dzień uciety. Ponoć w 2 trymestrze będzie lepiej. U mnie 14tc i niby ciut różnicy było pare dni i znów od 2 dni śpię. Już widzę jak mąż patrzy że znowu... 😊
Ja mam kłopoty ze snem, jak się wybudzę, to potrafię nie spać po 3-4h, a potem trzeba żyć.
 
Też miałam tylko raz i też mam tak napisane na wyniku NIEPOTWIERDZONY i też zastanawiałam się co to znaczy, ale jak poszłam z tym do prowadzącego, to nic nie wspominał o powtórce badania, wpiął badanie do karty ciąży i w karcie ciąży wpisał grupę krwi z badania. Także nie wiem 🤷‍♀️
U mnie było dokładnie tak samo, lekarz nic nie wspominał o konieczności badania grupy krwi jeszcze raz
 
reklama
Do góry