reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Masz zlecona dalszą diagnostykę?
Lekarz zalecał nimty . Na początku byłam zmieszana i rozważałam ale doszliśmy do wniosku z mężem że z usg wszystko jest dobrze , dzieciatko dobrze się rozwija. A to tylko wsumie statystyka. Wierzę że wszystko będzie dobrze, musi być . Kocham to dzieciątko i wychowamy nawet jeśli coś będzie nie tak .
Myślę że jeżeli coś było by nie tak to na USG były by jakieś odchyły a w obrazie wszystko jest Super.
 
Dla mnie to pierwszy raz, na start spadło ok 5 kilo ale nudności mijają wiec pewnie zacznę teraz nabierać wagę.

Dziewczyny, które nie miały i robiły badanie na określenie grupy krwi, czy Wy powtarzałyście badanie czy tylko raz? Bo na moim wyniku widnieje: oznaczenie grupy krwi i obok NIEPOTWIERDZONE
Mój ginekolog mówił, że raczej wystarczy raz, ale żebym zadzwoniła do szpitala na oddział położniczy i zapytała czy oni akceptują takie cos czy wymagają by takie badanie powtórzyć.
Jak u Was wyglądała sytuacja?
Mi robili raz w szpitalu, ale gin powiedziala, że muszę zrobić potwierdzenie😏 no i będę robić.

Co do Wagi, ja już jestem 5 kg na plusie, bo tylko jem i spie, jem i spie. I tak jak ktoś już wcześniej pisał, tak samo mam mega wyrzuty, że nic w domu nie robię, ale na szczęście u mnie mąż kie ma z tym problemu i sam mówi, że skoro organizm tego potrzebuje to mam się nie przemęczać. Problem w tym, że dzień za dniem jest dla mnie taki sam i już mnie to irytuje. Po prostu nic się nie dzieje.:(
Tak myślę, że chyba pójdę na siłownię, ale zbieram się już tydzień.
Laski a wiecie jak to jest z basenem w ciąży ? Można pływać czy nie ?
 
Trzeba kupować rajtuzy ciążowe. Są naprawdę spoko 😁
Ja mam jedne ciążowe i potwierdzam - super, ale ostatnio były w praniu a potrzebowałam czarnych na cito i rozcielam pas po prostu pionowo wzdłuż szwu. I powiem wam o dziwo - sprawdziło się 😂😂trochę słabiej się trzymały ale na "siedzącą" imprezę były wystarczające 😂😂
 
Mi robili raz w szpitalu, ale gin powiedziala, że muszę zrobić potwierdzenie😏 no i będę robić.

Co do Wagi, ja już jestem 5 kg na plusie, bo tylko jem i spie, jem i spie. I tak jak ktoś już wcześniej pisał, tak samo mam mega wyrzuty, że nic w domu nie robię, ale na szczęście u mnie mąż kie ma z tym problemu i sam mówi, że skoro organizm tego potrzebuje to mam się nie przemęczać. Problem w tym, że dzień za dniem jest dla mnie taki sam i już mnie to irytuje. Po prostu nic się nie dzieje.:(
Tak myślę, że chyba pójdę na siłownię, ale zbieram się już tydzień.
Laski a wiecie jak to jest z basenem w ciąży ? Można pływać czy nie ?
Moja koleżanka chodziła cała ciąże na basen, chyba można?
 
Tak myślę, że chyba pójdę na siłownię, ale zbieram się już tydzień.
Laski a wiecie jak to jest z basenem w ciąży ? Można pływać czy nie
Ja już wróciłam do treningu,3 razy w tygodniu ale też jak nie czuje się w danym dniu na siłach to nie idę, mniej się ruszam niż przed... Z tego co wiem basen jest bardzo dobra aktywnością, ale trzeba uważać aby nie złapać bakterii u mojej koleżanki nie wykryli bakterii a złapała na basenie prawdopodobnie i miała problem po porodzie bo przeszło na dziecko... Trzeba zapytać lekarza jak to jest z basenem, raz czytałam ze dobrze jest włożyć na czas kąpieli maly tampon.. 🙄🤔🤔
 
Mi robili raz w szpitalu, ale gin powiedziala, że muszę zrobić potwierdzenie😏 no i będę robić.

Co do Wagi, ja już jestem 5 kg na plusie, bo tylko jem i spie, jem i spie. I tak jak ktoś już wcześniej pisał, tak samo mam mega wyrzuty, że nic w domu nie robię, ale na szczęście u mnie mąż kie ma z tym problemu i sam mówi, że skoro organizm tego potrzebuje to mam się nie przemęczać. Problem w tym, że dzień za dniem jest dla mnie taki sam i już mnie to irytuje. Po prostu nic się nie dzieje.:(
Tak myślę, że chyba pójdę na siłownię, ale zbieram się już tydzień.
Laski a wiecie jak to jest z basenem w ciąży ? Można pływać czy nie ?
jak nie ma się tendencji do łapania szybko infekcji to podobno nawet zalecany basen w ciąży :)
 
Dziewczyny, które nie miały i robiły badanie na określenie grupy krwi, czy Wy powtarzałyście badanie czy tylko raz? Bo na moim wyniku widnieje: oznaczenie grupy krwi i obok NIEPOTWIERDZONE
Mój ginekolog mówił, że raczej wystarczy raz, ale żebym zadzwoniła do szpitala na oddział położniczy i zapytała czy oni akceptują takie cos czy wymagają by takie badanie powtórzyć.
Jak u Was wyglądała sytuacja?
Są procedury i trzeba dwa razy ze względu, że w Labolatorium mogli się pomylić. I przykładowo tez dwa razy trzeba potwierdzić brak HIV i coś jeszcze.
 
reklama
Mi robili raz w szpitalu, ale gin powiedziala, że muszę zrobić potwierdzenie😏 no i będę robić.

Co do Wagi, ja już jestem 5 kg na plusie, bo tylko jem i spie, jem i spie. I tak jak ktoś już wcześniej pisał, tak samo mam mega wyrzuty, że nic w domu nie robię, ale na szczęście u mnie mąż kie ma z tym problemu i sam mówi, że skoro organizm tego potrzebuje to mam się nie przemęczać. Problem w tym, że dzień za dniem jest dla mnie taki sam i już mnie to irytuje. Po prostu nic się nie dzieje.:(
Tak myślę, że chyba pójdę na siłownię, ale zbieram się już tydzień.
Laski a wiecie jak to jest z basenem w ciąży ? Można pływać czy nie ?

Wlasnie słyszałam, ze jest to zalecane. Są nawet specjalne zajęcia dla kobiet w ciąży na basenie :) widziałam kiedyś jakiś post z basenu u mnie w mieście (ale to jaki stary post z 2014 roku 😅), ze zapraszają kobiety w ciąży na zajęcia, uwaga ZA DARMO. Wiec jak ktoś lubi i chce to warto poszukać informacji 😊
 
Do góry