reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
U mnie tylko ja widzę, wszyscy mówią że po mnie będzie późno widać bo ćwiczę i mięśnie trzymają macicę (czytalam ze faktycznie moze tak byc) 😵‍💫🤔 ale też kupiłam spodnie na gumce i leginsy, wzdęcia też są wiec nie ma,rady brzuch wypycha🙈 . Czytam o tych kłóciach i bólach u was ja nic takiego nie czuje teraz to nie wiem czy dobrze czy źle🙈🙈🙈
Jak się ćwiczy to mniejszy brzuszek to prawda
 
Lekarka bardzo nieprzyjemna , żałuję że tu przyjechałam ... Mogłam do Wrocławia ... Ale cóż ...
Nie daj się zbyć, pytaj o wszystko mimo niechęci lekarki. Niestety tacy też się zdarzają i potrafią bardzo onieśmielić, a potem zostajemy same z pytaniami. Będzie dobrze, na szczęście możesz już tam nigdy nie wracać ❤️🍀
 
Tak ja tez korzystam z Śla i polecam ;) chociaż prawda jest taka, że ceny są tam dosyć wysokie. Nie wiem jak u Was, ale u mnie najniższe ceny są tak naprawdę w normalnej przychodni. Pierwsze badania te bardzo rozbudowane robiłam właśnie w zwykłej mojej przychodni i tam wychodziło najtaniej, a teraz już kilka razy z rzędu jest sama morfologia i mocz wiec korzystam z Śla, bo jest wygodnie. :)
O, też mam teraz robić morfologię i mocz na każdą wizytę. I też będę korzystać z śla. Tym bardziej, że dostałam maila z jakąś 10% zniżką noworoczną 😎😂😂
Jak się ćwiczy to mniejszy brzuszek to prawda
To chyba już wiem, czemu mi tak szybko brzuch się pojawił. Wszystko przez moje sflaczałe mięśnie brzucha 😂😂
Lekarka bardzo nieprzyjemna , żałuję że tu przyjechałam ... Mogłam do Wrocławia ... Ale cóż ...
Biedna 😢😢😢 Oby chociaż dobrze wszystko zbadała! Tak, jak piszą dziewczyny - masz prawo do informacji, więc nie daj się zbyć. Czekamy na wieści ❤️
 
Jak oni to sprawdzają? Pytają o tydzień? 🤣 komedia
Nie wiem, nie zdążyłam próbować tej krwi, bo było ludzi od groma a ja miałam okulistę umówionego. Pojadę tam jutro i się zapytam czy są świadomi, że działają wbrew ustawie za życiem. Ja bym nawet nie wkręciła, że to drugi trymestr skoro mam skierowanie na pappe 🤦🏽‍♀️ okropnie się zirytowałam, bo pomijają samopoczucie i ustawę to jest okres chorobowy i czekanie w takiej kolejce może mieć tragiczne konsekwencje. Jutro będę musiała jechać z córką to się wepchne na podstawie tego punktu o dzieciach do 3 lat…
 
reklama
Do góry