reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Powiem Wam dziewczyny, że osobiście naprawdę nie rozumiem ludzi, że są tak nastawieni anty na to, ze kobieta w ciąży ma pierwszeństwo i nie potrafią tego zrozumieć. Kurde, ja zanim byłam w ciąży już dawno temu jak stałam gdzieś w kolejce i widziałam kobietę w ciąży, to sama ja przypuszczałam, prosiłam żeby szła przede mnie, a jak przede mną jeszcze ktoś był w kolejce to mówiłam głośno żeby szła pierwsza bo ma takie prawo i tyle, ze każdy ma ja puścić i koniec. Masakra…
Słuchajcie ja zrobiłam test 11 listopada wyszła blada kreska nie zrobiłam go z porannego moczu ale z każda sekunda cieniala wyszliśmy tego dnia na event z okazji święta, a ze chciałam powtórzyć to pojechałam do apteki 24 h gdzie w niedziele i święta masa ludzi tam jest zawsze wyczekałem 15 minut na dworze wchodzę do środka 2 okienka w środku ja i facet za mną i teraz wchodzi śmierdzący żul i staje przede mną ja mu mówię ze co on robi i ze kolejka. A on do mnie ze jest inwalida i ma pierwszeństwo już mi się nie chciał z nim dyskutować bo jechało od niego strasznie ale babka w okienku tez nic nie powiedziała
 
nie wiem właśnie o co chodzi.... Jedyne na co mam ochotę to pomarańcz, jabłko i grzyby właśnie 🤣🤣

A mi najbardziej wchodzą gruszki, jabłka, kiwi (💚 od jakiegoś czasu jem średnio 2-3 dziennie) , pomidorki koktajlowe z solą. Wczoraj zjadłam 3 małe miseczki ich na wieczór bo nic innego by mi nie podeszło.
Od mięsa mnie raczej odrzuciło.. może z trzy razy zjadłam (w tym raz kotleta schabowego na świąteczny obiad) I chciałam te mięso przyprawić co pisałam.. ale jak wstałam to wstawiłam pralkę.. wykapalam się.. i jak zobaczyłam stertę garów z wczorajszego popołudnia/wieczora to najpierw musiałam to ogarnąć 😅 niestety, nie mamy jeszcze zmywarki, ale mysle ze to jest mega pomocny wynalazek 😂

Mam pytanie, smarujecie już brzuszki jakimiś specjalnymi balsamami czy oliwkami? Czego używacie? Ja kupiłam balsam w rossmanie z AA i Bio Oil. Tego drugiego częściej używam.
 
za mną z kolei cały czas chodza grzyby..... Wiadomo są ciężko strawne itp. Ale codziennie czuję że muszę zjeść pieczarki smażone albo boczniaki panierowane 🤷‍♀️🤦‍♀️

Co do smaków obudziłam się o 6 aby założyć Progesteron i poczułam ogromną chęć na wątróbkę o 10 pojechałam do sklepu kupiłam świeżą do tego kapustę kiszoną i przed chwilą skończyłam zjadłam taka ilość że czuje mdłości 😂 co jest najlepsze odrzuca mnie od wędlin, ale do mięsa ciągnie niesamowicie.
 
reklama
Do góry