reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Jak znajdziesz ciekawy link o tym to podeslij proszę. Mnie od wczoraj boli, nie wiem czy to po tym usg? Było delikatne, ale może ze dużo dłużej niż zwykle? Sama nie wiem, ale teraz sobie leżę i tez mnie strasznie kłuje po lewej stronie jakby jajnik, coś jak na owulacje ból. Sama nie wiem już.. i przy zmianie pozycji z boku na bok tez bardziej odczuwalne

Na razie wszędzie piszą że takie kłucia są normalne przez rozciąganie macicy no i wzmożoną pracę łożyska które właśnie się kształtuje... No nic poczekam cierpliwie jak się sytuacja rozwinie... Za oknem słońce to pójdę z młodą na malutki spacerek żeby o tym nie myśleć
 
To moja pierwsza ciąża, jednak w jeansach normalnych to już nie chodzę od dawna, ponad miesiąc będzie. Jakoś mnie uciekały mimo,ze tak naprawdę dopiero teraz widzę jak się brzuszek zaczyna zaokrąglać. No i mam 6kg na minusie. Jak ustane bokiem do lustra to już jakiś czas widzę małe zaokrąglenie pod pępkiem 😊
Słodko 😍
 
Jaaaa jeszcze jak zwykle jest obsuwa:/ za każdym razem jak jestem u lekarza teraz to jest obsuwa ... Czy to dobry znak ?? 🤔🤔🤔 Jeszcze trochę muszę poczekać 😬😬😬😬

Błagam żeby było dobrze 🙏🙏🙏🙏


Cierpliwości, wszystko będzie dobrze 🤩🤩🤩
Czekamy na wieści i fotki, o ile czujesz się ok żeby ją tu wstawić, a jak nie to chociaż super wieści proszę nam tu przekazać 😁
 
@Będęwkoncumama! Będzie dobrze! 🍀🍀❤️❤️
Ja już też kupiłam legginsy ciążowe, ale z allegro bo te z sinsaya jakieś małe jak patrzyłam na wymiary 😳
No i w końcu muszę zdecydować się na jakąś poduszkę. Niby brzucha jeszcze nie ma ale jelita wypchało już do góry ;) także muszę mieć jaśka wbitego pod plecy a drugiego pod brzuchem bo czuję się już jak w zaawansowanej 😅
Co do poduszki, ktoś pisał że decyduje się na u. Ja też zdecydowana byłam na u ale potem wyczytałam żeby mamusie letnie zwróciły uwagę na to że ona grzeje z obu stron, a że my mamy w domu zawsze gorąc jakich mało to chyba przerzuce się na c :) także daję znać jakby się komuś przydało:)
 
Na razie wszędzie piszą że takie kłucia są normalne przez rozciąganie macicy no i wzmożoną pracę łożyska które właśnie się kształtuje... No nic poczekam cierpliwie jak się sytuacja rozwinie... Za oknem słońce to pójdę z młodą na malutki spacerek żeby o tym nie myśleć
tak ja tez mam jest Ok i lekarz mówi ze to norlamnie
 
Ja jestem teraz 12 + 3, a Ty ? I powiem Ci, że też czasem mi się pojawiają dolegliwości że strony ukl. Pokarmowego, ale ogólnie czuje się o wiele lepiej niż na początku. Z tym że jeśli chodzi o spanie.. to dalej lubię sobie poleżeć dłużej:D
Zaczynam 13+3 (bo mały się przesunął o jeden dzień) a mój sen to wygląda całkowicie inaczej niż przed ciążą. Zawsze wstawałam 6.30/ 7.00 jak do pracy na rano to i 5.00 🙈a teraz 8.00 standard i tak się powoli rozbudzam a chodzę spać o 22.00😆
 
reklama
Do góry