reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Wybacz ale to błąd przy przepisywaniu najwidoczniej bo na tel według listy niechronologicznej cały czas Cię mam 😉 akurat Ty jesteś z nami od początku więc doskonale kojarzę

Ja teraz muszę wytrzymać 3tyg i choć dopiero w czwartek minie tydzień ja już uważam że to wieczność 🤦 także brawo Ty 💪

No co Ty 😱 myślałam czekać z prywatnością do 20stycznia jak już chyba wszystkie będziemy po prenetalnych 🤔
Jak będzie już wątek prywatny to napiszę o moich przypuszczeniach. Wiadomo że mogę się mylić ale niektóre pytania które zadaje mi ta osoba w pracy mnie zdeko szokują bo tylko tu o tym pisałam 😱
 
Kaftanik! Właśnie 🙈 nie umiałam sobie przypomnieć tej nazwy 😂😂 no dokładnie to pokazuje jak każdemu co innego jest wygodne, najlepiej kupić/zdobyć po małej ilości wszystkiego i na bieżąco dosztukowywac to co się lubi ubierac. Szczególnie że maluchy rosną baaaardzo szybko. Pamiętam że rozmiary 52-68 to był moment. Dopiero na 86-92 bylo dłużej
To ja tak się wkopałam i nakupiłam bardzo mało rozmiaru 56, bo przecież szybko wyrośnie albo w ogóle nie założy... a nosiła go przez miesiąc z hakiem. Teraz na pewno dokupię, tylko znowu pory roku się nie zgadzają - starsze dziecko z grudnia, teraz będzie lipiec...
 
To moja pierwsza ciąża, dla mnie i poród i połóg są przerażajace. Boje się porodu i samego bólu, a jako ze jestem panikara to tez martwię się, żeby nie bylo żadnych komplikacji. Już jak miałam z 20 lat albo i mniej i myslalam o tym, ze będę miała kiedyś dziecko to juz wtedy się bałam porodu 🙈


@Anuszka272 wow jesteś wielka ! I że tak fajnie to wszystko spisałaś na kartce. 🤩
Co do wątku prywatnego - tez mi się kojarzy, ze któraś miała mieć 13, a przesunęła na 11 ale chyba któraś ma 13.01 w dalszym ciągu 😊
Moja tez pierwsza, poród prawdopodobnie cesarka ponieważ złamanie miednicy mam w historii. Ale połóg po cesarce cięższy wiec tez się bardzo obawiam.
 
reklama
Dziewczyny, że Wy tak wszystko pamiętacie 🙈 np. kto kiedy ma badania 😃 Ale to super,że tak śledzicie i kojarzycie już osoby na forum. Ja mam z tym problem. 🙈 Może koło 10 nicków kojarzę,ale jest nas tutaj bardzo dużo...
A ja dziś powiedziałam dwóm osobom o ciąży. Najpierw zaskoczyła mnie koleżanka z pracy. Pracujemy w jednym malym zespole i ona do mnie pisze,że jest w ciąży 😱 a ja oczywiście jeszcze nikomu nie mówiłam. Odpisałam jej więc,że ja też jestem 🤣. Bardzo śmieszna sytuacja, bo mamy pierwszych synów też z tego samego roku. Nasza przełożona to chyba teraz nie będzie po nocach spala bo nagle z 10 osobowego zespołu 2 w ciąży 😃. A potem w tej euforii powiedziałam też mojej kuzynce, więc pewnie już pójdzie wiadomość w rodzinę. Tak jak pisaliście, tak naprawdę niewiele to zmieni czy powiem wszystkim teraz czy za miesiąc. Staram się myśleć,że wszystko będzie dobrze, a po mnie pomału i tak już ciążę widać, więc niech się wieść niesie 😉.
 
Do góry