reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

received_1173251739957423.jpeg
 
reklama
Dziewczyny właśnie dostałam biegunki nie jakiejś ostrej, brzuch mnie nie boli, myślicie że to może być objaw poronienia? Nie krwawie ale strasznie się zestresowałam bo wiem ze często przed porodem organizm się oczyszcza i właśnie jest biegunka. Wcześniej zjadłam całego pomidora więc może od tego. Kurcze stresuje sie tym.
 
Dziewczyny właśnie dostałam biegunki nie jakiejś ostrej, brzuch mnie nie boli, myślicie że to może być objaw poronienia? Nie krwawie ale strasznie się zestresowałam bo wiem ze często przed porodem organizm się oczyszcza i właśnie jest biegunka. Wcześniej zjadłam całego pomidora więc może od tego. Kurcze stresuje sie tym.

Ja miałam na początku jakaś w 6 tyg, wzięłam smecte, ale bardzo się już męczyłam
 
Ja mam poduszkę ciążowa z Motherhood, właśnie ja wyciągnęłam spod kanapy. Była ze mną przez całą pierwszą ciążę 5 lat temu, przez pół drugiej ciąży i mam nadzieję,że teraz też posłuży. Jest spoko, choć wydaje mi się,że lepiej się jest w niej ułożyć wyższym dziewczynom. Ja mam 1.6m i jest wygodnie ale nie wszystko przylega idealnie tak jak powinno 😁
 
Ja już po badaniach prenatalnych na usg wszystko idealnie :) wyniki krwi wysla mi do tygodnia na maila.
Dzidzia się wierciła a później włożyła kciuk do buzi i chyba zasnęła:)
Termin jednak na 8.07 :) czyli niecały tydzień wcześniej niż na pierwszym usg u gina.
 

Załączniki

  • 20221229_155725.jpg
    20221229_155725.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 62
Ja już po badaniach prenatalnych na usg wszystko idealnie :) wyniki krwi wysla mi do tygodnia na maila.
Dzidzia się wierciła a później włożyła kciuk do buzi i chyba zasnęła:)
Termin jednak na 8.07 :) czyli niecały tydzień wcześniej niż na pierwszym usg u gina.

Suuuuupereer. ! 🥰

Prooooszę, oby już wszystkie wieści były takie piekne i radosne 🍀🙏🙏🙏🙏🙏
 
Ja już po badaniach prenatalnych na usg wszystko idealnie :) wyniki krwi wysla mi do tygodnia na maila.
Dzidzia się wierciła a później włożyła kciuk do buzi i chyba zasnęła:)
Termin jednak na 8.07 :) czyli niecały tydzień wcześniej niż na pierwszym usg u gina.
Super 😀 fajnie wygląda bobo. Wiadomo jaka płeć?
 
reklama
Do góry