reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny niestety mój sen był proroczy. Piszę do was i ryczę 😭 dziecko jest całe obrzęknięte rokowania kiepskie. Jutro mam zabieg biopsji kosmówki. Dlaczego mnie to spotyka co ja takiego w życiu złego zrobiłam.
Matko jak mi przykro. Nie trać jeszcze w Was wiary. Może uda się jeszcze coś zrobić. Będę z Wami myślami
 
Lekarka powiedziała, że rokowania są beznadziejne. Na wyniki biopsji trzeba czekać tydzień ale nadziei że będzie dobrze nie ma żadnych. Co ja mam teraz robić pogubiłam i załamałam się totalnie.
To straszne! Nie wiem co napisać. Pszczółko, bądź dzielna w całej tej sytuacji, wspieramy Cię wszystkie dobrą myślą i słowem chociaż dla Ciebie nic to nie zmienia.
Nie rozumiem tylko jak przeziębienie może mieć aż taki wpływ...
 
Nie przes
Dziewczyny a mam jeszcze jedno pytanie... 🙈Czy jecie majonez? Nie widzę na składach majonezów że są żółtka kurze z jajek pasteyzowanych. Ale chyba muszą być, prawda? 🙈 Mamy sałatkę jarzynową w domu, poświąteczna po mamie a ja gryzę się z myślami czy jeść czy nie. #drama
Nie przesadzaj już majonez sklepowy jest tak przerobiony i nafaszerowany dodatkami ze maskara nie szukaj problemu gdzie go nie ma
 
Hej dziewczyny, co raz więcej Was po pranatalnych .
Moje pytanie jaki CRL miały wasze maleństwa podczas tego badania.
Martwe się, że moje było zbyt małe ale zaufałam lekarzowi .
CRL 4.64 I tydzień 11+2 . Co sądzicie ?
Idę dopiero 9.01 do prowadzącego lekarza z tymi badaniami .
W sumie mam też termin na 30 na prenatalne którego jeszcze nie zdążyłam odwołać.
Ja miałam 10+0 ok 3,5
A 2 dni wcześniej to u innej na NFZ 2,75 jakiś
Zależy jak się ułoży chyba i jak kto zmierzy narazie to takie małe fasolki ze duża różnica ale nie przejmuje się tym skoro obie mówią ze w normie ,
 
Dzień dobry, nie na takie wieści czekałam 😕 Pszczolko mam nadzieje, że to się okaże okropną pomyłką lekarza ✊🏼 nie takie cuda się zdarzały 🫶🏼
Mówi się, że ciąża to nie choroba. Prowadzą jest taka, że ten pierwszy trymestr jest najważniejszy dla rozwoju dziecka więc każda niemniejsze rzecz może mieć znaczenie 😕 możemy sobie nie zdawać sprawy, że przyplątał się jakiś wirus niebezpieczny.
Podziwiam osoby, które przechodzą ciąże lekko. Nie myślą o tym co może być źle, albo chociaż czy na pewno jest dobrze. Żyją jakby nic się nie działo, a ciąża to tak po prostu jest bo jest.
 
reklama
Do góry