reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny niestety mój sen był proroczy. Piszę do was i ryczę 😭 dziecko jest całe obrzęknięte rokowania kiepskie. Jutro mam zabieg biopsji kosmówki. Dlaczego mnie to spotyka co ja takiego w życiu złego zrobiłam.
Boże Pszczółka, tak bardzo współczuję.. nie wiem co powiedzieć, ale przytulam monco 🥺🫂
 
Dziewczyny niestety mój sen był proroczy. Piszę do was i ryczę 😭 dziecko jest całe obrzęknięte rokowania kiepskie. Jutro mam zabieg biopsji kosmówki. Dlaczego mnie to spotyka co ja takiego w życiu złego zrobiłam.
Nawet nie wiem co powinnam Ci napisać 😢 bardzo Ci kibicowałam, wiem jak bardzo dużo przeszłaś.
Czy lekarz dawał jeszcze nadzieję?
 
Dziewczyny niestety mój sen był proroczy. Piszę do was i ryczę 😭 dziecko jest całe obrzęknięte rokowania kiepskie. Jutro mam zabieg biopsji kosmówki. Dlaczego mnie to spotyka co ja takiego w życiu złego zrobiłam.

Bardzo przykro to słyszeć i współczuje.
Ale może jest jeszcze nadzieja? 🍀 Trzymam kciuki, żeby wszystko jutro wyszło dobrze. Przytulam!!!
 
Dziewczyny niestety mój sen był proroczy. Piszę do was i ryczę 😭 dziecko jest całe obrzęknięte rokowania kiepskie. Jutro mam zabieg biopsji kosmówki. Dlaczego mnie to spotyka co ja takiego w życiu złego zrobiłam.
Bardzo mi przykro , chodź nie trać wiary że wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏 trzymam mocno ✊✊✊ i modle się o was ❤️❤️
 
Dziewczyny niestety mój sen był proroczy. Piszę do was i ryczę 😭 dziecko jest całe obrzęknięte rokowania kiepskie. Jutro mam zabieg biopsji kosmówki. Dlaczego mnie to spotyka co ja takiego w życiu złego zrobiłam.
Jejciu, pszczoleczko, tak mocno Cię ściskam. Mimo wszystko chcę i wierzę, że dzieciaczek sobie poradzi i wszystko się jakoś poukłada 🥺❤️
 
reklama
Dziewczyny niestety mój sen był proroczy. Piszę do was i ryczę 😭 dziecko jest całe obrzęknięte rokowania kiepskie. Jutro mam zabieg biopsji kosmówki. Dlaczego mnie to spotyka co ja takiego w życiu złego zrobiłam.
Bardzo mi przykro, że spotkały Cię tak stresujące wieści, ale mocno trzymam kciuki, żeby z biopsji wyszły konstruktywne informacje, pozwalające uratować sytuację ❤️
 
Do góry