reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Wczorajsza wizyta u drugiego lekarza potwierdziła zatrzymanie serca. Było mi bardzo trudno podjąć decyzje czy iść na święta do szpitala, po konsultacjach z 3 lekarzami uznaliśmy ze nic się nie stanie jak zaczekamy z przyjęciem do wtorku. Może w tym czasie wystąpi samoistne poronienie, jeśli nie to mam się zgłosić we wtorek rano do szpitala i pod okiem lekarzy przyjmę tabletki. Jak pojawi się gorączka albo silne bóle brzucha przez święta odrazu mam się zgłosić na IP. Jestem w stałym kontakcie z dwoma lekarzami.

Chciałam wam życzyć przede wszystkim spokojnych Świąt bez lęków i niepokoju 💚 trzymam mocno kciuki za wasze bąbelki i badania prenatalne które już za pasem. Będziecie wspaniałymi mamami ☺️

Trzymaj się nie tylko twoje święta będą z bólem w serduszku. Ja miałam termin na 25 grudnia, gdyby nie ta ciąża zapewne nawet nie ubrała bym choinki, a też nie wiem jak się skończy ☹️
 
My też święta u rodziny więc nic nie przygotowuje, a prezenty mam już od 2 tygodni 😁

Oj ale zazdroszczę my jedziemy na wigilię do rodzinki, ale i tak robiłam pierogi, uszka i krokiety. Tradycja 12 dan musi być i każdy robi po trochu. W pierwszy dzień świąt do nas zjeżdża się rodzinka obiad na mojej głowie jedno ciasto i sałatka, chociaż dziś zrobiłam jeszcze galaretę bo jest jedna ciotka która twierdzi że bez galarety świat nie ma. Co do sprzątania troszkę rozłożyłam prac tak że zostały tylko kurze przelecieć i podłogi, ale to zadanie dla męża 😃
 
agnes0 trzymaj się! Na pewno Święta będą dla Was ciężkie, ale obyście potrafili odnaleźć pokój w sercu i zapalić w nim światełko nadziei na przyszłość!

Spokojnych, pogodnych Świąt dla Was dziewczyny i Waszych rodzin! Wielu pięknych chwil, ustania mdłości, żeby można było chociaż wysiedzieć przy stole 😉 i wielu wzruszeń przy oznajmianiu radosnej nowiny, jeśli ktoś będzie teraz mówił rodzinie. 🫄 ❄️☃️🌲🦌
 
Dziś stwierdziłam przy 12+5, ze gdyby nie sikanie w nocy i to ze zasypiam między 22 a 23 to nie czuje się w ogóle już w ciąży 🤷‍♀️ No może jeszcze nie mam na nic apetytu 🤷‍♀️
To napawa nadzieją 🤩😁😁 czekam na ten czas... ja póki co dalej mdłości A dziś zawroty głowy 🙄🙄 i ciągła ochota na jabłka, serki wiejskie i gazowane..
 
Daj znać jak poszło i który masz tydzień 😉

Ja biorę... Miałam odstawiony na czas plamienia ale wczoraj Pani dr kazała znów przyjmować


Jej dziś same cudowne wieści 😍 piękne te fotki ❤️
To napawa nadzieją 🤩😁😁 czekam na ten czas... ja póki co dalej mdłości A dziś zawroty głowy 🙄🙄 i ciągła ochota na jabłka, serki wiejskie i gazowane..
Ooo tak jabuszka i gazowane picie to teraz całe życie 😀
 
ja dziś cały dzień latałam po mieście na zakupach i nawet kupiłam choinkę 😂 Pan nawet mi ja wsadził do auta, także energię nawet miałam i właśnie zabieram się za gotowanie ;-) mam wyrzuty sumienia, bo zjadłam dziś macroyala i wypiłam fante🙈
Dziewczyny życzę Wam zdrowych, wspaniałych Świat i już tylko samych dobrych wiadomości 😍😍 Żeby spełniły się wszystkie nasze marzenia i nadzieje 🍀🍀❤️
 
reklama
Do góry