reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja już po dzisiejszej wizycie .Cudnie było zobaczyć na USG tańcząca i machającą fasolkę ,serduszko pięknie bije natomiast niestety moj lekarz jeszcze nie dał posłuchać .Miałam też pobranie krwi pappa i na 29.12 mam umówione USG prenatalne.Mam nadzieję ,że po tym kluczowym badaniu będę mogła troszkę wyluzować .Aaaa no i lekarz powiedział ,że na 80%to będzie dziewczyna,co prawda zastrzegł że na tak wczesnym etapie zdarza mu się 1raz na 5 pomyłka więc żeby jeszcze się wstrzymać z kupowaniem różowych rzeczy.
Świetna wiadomość:)
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt ❤️
Czytając dobre wieści i oglądając bobaski od razu mam lepszy humor.
Ostatnie dwa dni to było schizowanie na maksa 🤦🏽‍♀️
Myśle czy jeszcze przed świetami nie pójść do jakiegoś lekarza z mojego pakietu podejrzeć bobo, bo chyba nie wytrzymam do 2.01 🙈
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt ❤️
Czytając dobre wieści i oglądając bobaski od razu mam lepszy humor.
Ostatnie dwa dni to było schizowanie na maksa 🤦🏽‍♀️
Myśle czy jeszcze przed świetami nie pójść do jakiegoś lekarza z mojego pakietu podejrzeć bobo, bo chyba nie wytrzymam do 2.01 🙈

Widzę, ze nie jestem sama 🙈 ale postaram się być cierpliwa. Zaraz święta, może jakoś szybko zleci ten czas.
 
Widzę, ze nie jestem sama 🙈 ale postaram się być cierpliwa. Zaraz święta, może jakoś szybko zleci ten czas.
sprawdziłam teraz, że są terminy do mojego prowadzącego nawet, ale chyba też spróbuje wytrzymać 🙈 jak ma być dobrze to będzie. Oprócz mojej psychiki to się nic nie dzieje 😂
Jutro mam urodziny, potem cały tydzień pracowity przed świetami, święta które będą u mnie 🫣 sylwester i wizyta. Chyba jakoś zleci 😛
 
sprawdziłam teraz, że są terminy do mojego prowadzącego nawet, ale chyba też spróbuje wytrzymać 🙈 jak ma być dobrze to będzie. Oprócz mojej psychiki to się nic nie dzieje 😂
Jutro mam urodziny, potem cały tydzień pracowity przed świetami, święta które będą u mnie 🫣 sylwester i wizyta. Chyba jakoś zleci 😛

Pewnie, że zleci. I trzeba być dobrej myśli 😊 ja czekam do 5.01 🙈🫣
 
sprawdziłam teraz, że są terminy do mojego prowadzącego nawet, ale chyba też spróbuje wytrzymać 🙈 jak ma być dobrze to będzie. Oprócz mojej psychiki to się nic nie dzieje 😂
Jutro mam urodziny, potem cały tydzień pracowity przed świetami, święta które będą u mnie 🫣 sylwester i wizyta. Chyba jakoś zleci 😛
U mnie tez swieta 🥵
 
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Praca, budowa, firma i dziecko mnie pochłonęły. A sił o wiele mniej niż przed zajsciem w ciąże. W poniedziałek byłam na wizycie. Groszek miał wtedy 4 cm i wychodziło 10+ 6. Na prenatalne idę 29.12. Stresuje się codziennie i kupiłam detektor. Właśnie przyszedł i jak wrócę z pracy to sprawdzę czy już coś będzie słychać. Mdłości dalej są. Raz mniejsze raz większe. Jestem też już po krzywej cukrowej. Bo na czczo wyszło 93. W poniedziałek 19.12 mam wizytę i zobaczę czy dopadła mnie cukrzyca. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty przed świąteczne :) po świąteczne zresztą też :)
U mnie tez 4.11 😱😱😱
 
reklama
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt ❤️
Czytając dobre wieści i oglądając bobaski od razu mam lepszy humor.
Ostatnie dwa dni to było schizowanie na maksa 🤦🏽‍♀️
Myśle czy jeszcze przed świetami nie pójść do jakiegoś lekarza z mojego pakietu podejrzeć bobo, bo chyba nie wytrzymam do 2.01 🙈
🤣🤣🤣🤣 O tym samym myślałam 🙈 ja mam teraz 4 stycznia wizytę i to będą prenatalne a 5 u mojego lekarza ... Ale staram się być dzielna i myśleć pozytywnie ❤️ dziś. Mnie pol dnia kuje brzuch ( dzidzia się rozpycha i więcej miejsca potrzebuje 😍😍) więc tym bardziej jestem dobrej myśli ❤️ wytrzymam.... Trzeba się nauczyć cierpliwości , mnie miało nauczyć un vitro ... Nie dało rady ... Może teraz się uda 🙈🙈🙈 przecież nie ma opcji żebym cała ciążę biegała do lekarza dwa razy w miesiącu .
 
Do góry