reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
to może piasek Ci schodzi? Ja mam kamice od lat, na szczęście w ciąży nie miałam ataku. Podobno epizody mogą się częściej zdarzyć 😕
Mam nadzieję że nie....nie wiem czy w ciąży mogą podawać tyle przeciwbólowych co normalnie , nie sądzę, a inaczej ciężko będzie to przeżyć 😜 atak kamicy wspominam jako coś naprawdę najgorszego do tej pory jeśli chodzi o ból fizyczny.
 
Hej dziewczyny, w poniedziałek powinnam dostać miesiączkę. Nie dostałam. Zrobiłam test. Niby jest blada kreseczka. Ale zrobiłam betę i wyszła 5.9.... Powinnam się martwić.? :(
 
Hej dziewczyny, w poniedziałek powinnam dostać miesiączkę. Nie dostałam. Zrobiłam test. Niby jest blada kreseczka. Ale zrobiłam betę i wyszła 5.9.... Powinnam się martwić.? :(
Hej,
To taka beta na skraju. Jakie laboratorium ma normy? Powtórz za dwa dni.
Pytasz czy masz się martwić że jesteś w ciąży? Mam nadzieję że będzie to dla Ciebie raczej powód do radości nawet jeśli ciąża jest zaskoczeniem.
Jest też wątek dla interpretacji testów i bet - zajrzyj tam :)
 
Hej,
To taka beta na skraju. Jakie laboratorium ma normy? Powtórz za dwa dni.
Pytasz czy masz się martwić że jesteś w ciąży? Mam nadzieję że będzie to dla Ciebie raczej powód do radości nawet jeśli ciąża jest zaskoczeniem.
Jest też wątek dla interpretacji testów i bet - zajrzyj tam :)
Martwić, że jest taka niska. Według mojego kalendarza w sumie miesiączka spóźnia się 1 dzień. Ale według norm laboratorium 5 - 50 to 1 tydzień. Więc na pewno coś jest nie tak :(
 
Martwić, że jest taka niska. Według mojego kalendarza w sumie miesiączka spóźnia się 1 dzień. Ale według norm laboratorium 5 - 50 to 1 tydzień. Więc na pewno coś jest nie tak :(
Może Ci się opóźniła owulacja. Co do bety, musisz sprawdzić przyrost po 48h. Każda z nas zaczynała od jakiejś bety, najważniejszy jest przyrost ;)
 
Martwić, że jest taka niska. Według mojego kalendarza w sumie miesiączka spóźnia się 1 dzień. Ale według norm laboratorium 5 - 50 to 1 tydzień. Więc na pewno coś jest nie tak :(
Aaaa, w tę stronę.
Wiesz co, niska beta w jeden dzień spóźnienia to niekoniecznie świadczy że coś jest nie tak, mogła Ci się np przesunąć owulacja i ciąża jest młodsza. Koniecznie powtórz betę za 2 dni. Zobaczysz czy jest tendencja wzrostowa i czy przyrost jest prawidłowy. Niestety na tę chwilę to jedyna opcja. Trzymam kciuki 🍀✊
 
reklama
Hej dziewczyny, w poniedziałek powinnam dostać miesiączkę. Nie dostałam. Zrobiłam test. Niby jest blada kreseczka. Ale zrobiłam betę i wyszła 5.9.... Powinnam się martwić.? :(
Powtórz betę za 2 dni . Dzisiejsza beta jest na granicy ale jeżeli @ miała być w poniedziałek to być może startuje . Myślę że powinnaś być dobrej myśli 😊✊✊
 
Do góry