reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Gdy dowiedziałam się o ciąży zamówiłam Termomixia trzeba czekać 6 tygodni gdybym poroniła kolejny raz to będę miała głowę zajętą gotowaniem, a jak pójdzie wszystko dobrze to się przyda 😃 wakacji też nie odwołuje bo wszystko może się zdarzyć, a będzie to podobny termin na ukojenie. Takie przygotowania w razie poronienia, aby się nie załamać.
Ja zamówiłam w wakacje, w poprzedniej ciąży, ciąże niestety poroniłam, ale przyznaje, ze thermomix pomógł mi to jakoś znieść, bo totalnie się na nim zafiksowałam na jakieś 2 miesiące!😅
Damy radę 💪💪
 
reklama
Hej, życzę miłego dnia 🤍
Dajcie znać kto wizytuje.
W ogóle jakieś same dobre wieści ostatnio na tej grupie, cudownie się to czyta.
 
Dziewczyny odrzuciło Wad od perfum. Ja ogólnie jestem perfumoholikiem z dosyć pokaźną kolekcją. No ubóstwialam po prostu. A teraz na półki z perfumami nie mogę patrzeć. Od 3 dni tylko antyperspirant pod pachy i koniec.
 
Dziewczyny odrzuciło Wad od perfum. Ja ogólnie jestem perfumoholikiem z dosyć pokaźną kolekcją. No ubóstwialam po prostu. A teraz na półki z perfumami nie mogę patrzeć. Od 3 dni tylko antyperspirant pod pachy i koniec.
Hehe perfumy jak narazie ok :D czasami jak coś gotuje to mnie odpycha i tyle :D zobaczymy co dalej. Wczoraj bardzo mnie mdlilo tak po prostu, więc dzisiaj wzięłam.l sobie wolne i jak na złość czuje się ok 😂😂jade zaraz na zakupy ubraniowe bo niestety w spodniach już się nie dopinam :)
 
reklama
Dziewczyny odrzuciło Wad od perfum. Ja ogólnie jestem perfumoholikiem z dosyć pokaźną kolekcją. No ubóstwialam po prostu. A teraz na półki z perfumami nie mogę patrzeć. Od 3 dni tylko antyperspirant pod pachy i koniec.
mnie póki co od niczego nie odrzuca, w poprzedniej ciąży nie mogłam do końca znieść zapachu mleka. Mam dziwny nawyk wąchania przed wlaniem go, więc praktycznie za każdym razem musiałam biec do toalety…
O perfumach też często słyszałam 😛
 
Do góry