reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Wczoraj zrobiłam watrobkę, jakoś w mięsnym mi się spodobała 😅 Mąż na wieczór natknął się na filmik, że watrobka ma dużo witaminy A i jest zakazana w ciazy. Kompletnie nie wiedziałam, ale myślę, że jednorazowe epizody chyba nam nie zaszkodzą:)
Wątróbka to podroby. I zgadza się powinno się unikać przede wszystkim w pierwszym trymestrze
 
reklama
Wątróbka to podroby. I zgadza się powinno się unikać przede wszystkim w pierwszym trymestrze
A ostatnio sie dowiedzialam ze moja znajoma zajadala się wątróbką w ciazy 😃 bo miała niska hemoglobinęi lekarz jej zalecił, także wszystko z umiarem prócz faktycznie surowe miesa i serów bez pasteryzacji. Ja tez na początku bałam się jeść ale tego co może zaszkodzić jest cała lista i najlepiej o chlebie i wodzie żyć cała ciąże 🙈🙈😄
 
Wczoraj zrobiłam watrobkę, jakoś w mięsnym mi się spodobała 😅 Mąż na wieczór natknął się na filmik, że watrobka ma dużo witaminy A i jest zakazana w ciazy. Kompletnie nie wiedziałam, ale myślę, że jednorazowe epizody chyba nam nie zaszkodzą:)
Tak mówią o wątrobce ale proszę Ciet, nie miej wyrzutow sumienia, od jednego razu na jakiś czas witamina nie skoczy w kosmos 😉🤗 ja tez smaze raz na jakiś czas jak mnie najdzie
 
Właśnie śmiałam się, że mama mi polecała watrobke , bo lekarka mnie straszyła,że plec męska odbiera nam dużo żelaza. Więc te starsze pokolenia żyją jeszcze w przekonaniu, że watrobka to idealna rzecz na wspomaganie diety :)
 
Właśnie śmiałam się, że mama mi polecała watrobke , bo lekarka mnie straszyła,że plec męska odbiera nam dużo żelaza. Więc te starsze pokolenia żyją jeszcze w przekonaniu, że watrobka to idealna rzecz na wspomaganie diety :)
Bo tak jest wątróbka ma witaminę A i trzeba uważać nie jesc jej w nadmiarze ale jest bardzo zdrowa ;) kobieta w ciąży na niedobory zaleca się w małych ilościach,ja jem raz na miesiąc z 3 kawałki dobrze wysmażone bo mój lekarz zaznsczyl żeby była wysmażona i nie krwista
 
Mam do was pytanie , czy doskwierają wam w ciazy jakieś bakterie ?? Mialam pod koniec grudnia posiew z szyjki i wyszla e coli, liczne kolonie. Ja próbuje jedną wyleczyć, ale nie idzie mi to za dobrze. Antybiotyk nie zadziałał... lekarka mnie straszyła infekcja wewnatrzmaciczną i nowa fobia aktywowana.
 
reklama
Do góry