reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

To może parę słów od siebie 😉
2 ciąża - starszy będzie miał 5 lat jak urodzi się rodzeństwo (staraliśmy się o 2 ciąże trzy lata- więc radość ogromna).
Mieszkam na Śląsku 😉 może jeszcze jakaś mama z tych rejonów.
Termin z OM 22.07, z USG prenatalnego 18.07 😁
Hej! Ja też że Śląska i podobna różnica, syn będzie mieć w październiku 5 lat 🙂
 
reklama
Chodzi za mną makrela ale w ciąży nie można, będę zajadać po porodzie jak w poprzedniej ciąży:p

Ja też jestem zdania że z umiarem można.. Zadne jedzenie nie jest w 100% nautalne. Ja mam strasznązachciankę i na makrelę i na tuńczyka i na łososia wędzonego na zimno, nie żałuję sobie, staram się jedną rybę ra z wtygodnui ale zdarza się częśćiej - musze bo się uduszę :) to znaczy, że trzeba :) to nie alkohol :)
 
Raz na jakiś czas można zjeść 😃

Ja też jestem zdania że z umiarem można.. Zadne jedzenie nie jest w 100% nautalne. Ja mam strasznązachciankę i na makrelę i na tuńczyka i na łososia wędzonego na zimno, nie żałuję sobie, staram się jedną rybę ra z wtygodnui ale zdarza się częśćiej - musze bo się uduszę :) to znaczy, że trzeba :) to nie alkohol :)
To jest surowa ryba nie ma szans nie zjem w ciąży. Jem duszona lub śledzie
 
Cześć, dawno mnie tu nie było, ale nie miałam energii, czasami brak sił i 200 stron do nadrobienia. Teraz troszkę więcej luzu, 1 trymestr odpuścił:)
 
reklama
Chodzi za mną makrela ale w ciąży nie można, będę zajadać po porodzie jak w poprzedniej ciąży:p
Wczoraj zrobiłam watrobkę, jakoś w mięsnym mi się spodobała 😅 Mąż na wieczór natknął się na filmik, że watrobka ma dużo witaminy A i jest zakazana w ciazy. Kompletnie nie wiedziałam, ale myślę, że jednorazowe epizody chyba nam nie zaszkodzą:)
 
Do góry