reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
To daj znać jak tylko się dowiesz... Ja dopiero 1 lutego :(
ja 31.01 🤣 ale dzis bylam na wizycie to moj gin powiedzial ze na przedniej scianie to prawidlowe polozenie ale jednak lekarze wola jak jest na tylniwj 😅 u mnie blizna po cc ...ale powiedzial ze jesli zacznie wchodzić na blizne to bedziemy obserwowac ...
 
Ps. Co następne ruszamy? Sączenie wód? Okręcenie pępowiną? Trochę tematów zostało 🙈🙈
O rany ja ostatnio miałam schizę apropo sączenia wód 🙈🙈 gdzieś mi coś wyskoczyło na fb I zaczęłam czytać później już poszła fala w mojej głowie 🤯🤯
Jestem po wizycie.
Po pierwsze zacznę od tego, ze szyjka piękna prawie 5 cm 💚 mimo wszystko profilaktycznie założymy szew.

Pappa - mam mieszane uczucia.
Ryzyko podst 1:200, skorygowane 1:900 ( pozostałe trysomie w tysiącach) mimo wszystko genetyk sugeruje amino bo ryzyko pośrednie ( ewentualnie nifty) 🤷🏻‍♀️

Będzie dziewczynka 😁
Ja się kompletnie na tym nie znam ale 1:900 to jest ryzyko pośrednie??? To są jakieś jaja ,przepraszam ale dla mnie zlecanie amnio w takim wypadku jest pochopne.. Tak jak mówię nie znam ale kurcze 1:900...
 
Ja teraz przeżywam to, że nie zmieści mi się w mieszkaniu pralko suszarka, o której marzyłam od roku, bo brakuje 10 cm 😡😡 także przynajmniej odcięło mnie to od ciążowych dywagacji, natomiast co do braku opisu łożyska na prenatalnych to może to zależy od tego kto kiedy był na prenatalnych, ja byłam jak się okazało trochę późno, bo 14+0 tc i dlatego mogłam mieć pełna ocenę łożyska i część z anatomii plodu II trymestru, jak ktoś był w 12+0 to może za wcześnie na ocenę łożyska?
 
O rany ja ostatnio miałam schizę apropo sączenia wód 🙈🙈 gdzieś mi coś wyskoczyło na fb I zaczęłam czytać później już poszła fala w mojej głowie 🤯🤯

Ja się kompletnie na tym nie znam ale 1:900 to jest ryzyko pośrednie??? To są jakieś jaja ,przepraszam ale dla mnie zlecanie amnio w takim wypadku jest pochopne.. Tak jak mówię nie znam ale kurcze 1:900...
tak, bo powyzej 1000 niskie 😁 o nifty tez mówił ale skiero dał na amino ale powiedziałam, ze przemyśle to. Usg mam dobre, 1:900 nie brzmi dla mnie strasznie, a wręcz się nawet nie spodziewałam aż tak dobrego ( w moim odczuciu) wyniku…wiec nic więcej nie robię i liczę na to, ze będzie dobrze 💚
 
Dziewczyny, zaczęłam zgłębiać ten temat położnej i tak zapytam, bo kompletnie się nie znam - do takiej położnej trzeba mieć jakieś "skierowanie"? :D w sensie jeśli prowadzę ciążę u lekarza prywatnie, to czy żeby wybrać położna na nfz, też muszę mieć jakiegoś lekarza ginekologa prowadzącego ciążę na nfz? Widziałam że szkoły rodzenia też są na nfz, tylko w niektórych warunkiem jest to, że wybierasz ich położną :D
 
reklama
Do góry