reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
No i wrócę jeszcze do tematu wybory położnej , ja mieszkam na wsi, a obok jestem nieduże miasteczko i raczej nie mam jakiegoś dużego wyboru w położnych, trzeba brać co bedzie .

Powiedzcie mi, czy jeśli prowadzę ciążę prywatnie to taka położna mogę mieć na NFZ czy muszę też prywatnie ? Nie znam się na tym .
Ja to zależy gdzie będę mieszkać po porodzie bo my oboje mieszkamy na wioskach gdzie przychodzi jedna położna , ale jak wprowadzę się do swojego mieszkania to już pewnie inna będzie
 
Kurde tak zachwalacie te leginsy że chyba też się skusze
Ja tez bo jestem na etapie ze jeansy już mnie uwierają na dłużej. Niż 2 h a leginsy są ok ciążowe to jeszcze nie dla mnie , a jak kupię takie w moim rozmiarze to na styk rozmiar większe za duże w tyłku a w brzuchu spoko masakra!!
Czekam na wiosnę będę chodzić w spódniczkach i w swoich bluzkach bo są spoko tylko te bardziej obcisłe są ciasne w piersiach
 
Dzień dobry :) Miałam dziwną noc, chyba dlatego, że położyłam się dość wcześnie jak na mnie - o 22, dwa razy budziłam się na siku, a potem to już tylko wyczekiwałam momentu aż mężowi zadzwoni budzik o 6.15, bo już nie mogłam wyleżeć 😅 Szczególnie, że źle mi się spało ogólnie,pilnuje bardziej leżenia na lewym boku, ale znowu po długim leżeniu jak się przebudzilam, to czuję taki tępy ból w okolicach pleców i żeber po lewej stronie, więc obracam się na prawy, to po dłuższym czasie też źle, bo budzi mnie takie rwanie w okolicy prawego pośladka i wzdłuż nogi 😬 Nie wiem czy ten ból po lewej stronie jest związany z tym że jelita już mam pewnie lekko ściśnięte przez macicę czy co 🤔 Też macie tak czasami?
 
Dzień dobry :) Miałam dziwną noc, chyba dlatego, że położyłam się dość wcześnie jak na mnie - o 22, dwa razy budziłam się na siku, a potem to już tylko wyczekiwałam momentu aż mężowi zadzwoni budzik o 6.15, bo już nie mogłam wyleżeć 😅 Szczególnie, że źle mi się spało ogólnie,pilnuje bardziej leżenia na lewym boku, ale znowu po długim leżeniu jak się przebudzilam, to czuję taki tępy ból w okolicach pleców i żeber po lewej stronie, więc obracam się na prawy, to po dłuższym czasie też źle, bo budzi mnie takie rwanie w okolicy prawego pośladka i wzdłuż nogi 😬 Nie wiem czy ten ból po lewej stronie jest związany z tym że jelita już mam pewnie lekko ściśnięte przez macicę czy co 🤔 Też macie tak czasami?

Miałam tak dziś pół nocy. Tez staram się na lewym zasypiać, ale budzę się i musze się przekręcić na prawy, bo już mnie na lewym dosłownie ciśnie. Noga jakby mi drętwiała, biodro, dziwne uczucie niekomfortowe.
 
Dziewczyny, a jeszcze a propos suszarek, może coś polecić? Czy macie z pompą ciepła czy bez? Bo ja musze kupić 2 w 1 czyli pralko suszarkę, bo mam małą łazienkę, a chlop mi nie pozwala postawić nigdzie indziej suszarki 😅🤣 tylko właśnie taka z pompą ciepła się nie mieści we wnęce, bo jest za głęboka....
Co do spania, ja cała noc przerzucam się z lewej strony na prawa i odwrotne, też budzą mnie bole nóg i bioder na zmianę w zależności od tego po której stronie śpię.... Więc chyba już czas na poduchę ciążowa 😃
 
Dzień dobry, suszarka to i moje marzenie 😍. Mam nadzieję że mąż do porodu je spełni. Ja spałam nawet w miarę do 4 dopóki córka się nie przebudziła, później nie mogłam usnać i się kręciłam. Jutro wizyta, już myślę czy wszystko na prenatalnych wyjdzie ok. Chyba pojadę z córką na kulki, czas trochę zleci, pogoda u mnie paskudna nawet na spacer nie da się wyjść.
 
Dziewczyny, a jeszcze a propos suszarek, może coś polecić? Czy macie z pompą ciepła czy bez? Bo ja musze kupić 2 w 1 czyli pralko suszarkę, bo mam małą łazienkę, a chlop mi nie pozwala postawić nigdzie indziej suszarki 😅🤣 tylko właśnie taka z pompą ciepła się nie mieści we wnęce, bo jest za głęboka....
Co do spania, ja cała noc przerzucam się z lewej strony na prawa i odwrotne, też budzą mnie bole nóg i bioder na zmianę w zależności od tego po której stronie śpię.... Więc chyba już czas na poduchę ciążowa 😃
Jeśli dobrze pamiętam (sorry jak coś pokręcę) to tylko pompa ciepła, bo kondensacyjne niszczą ubrania. Ja mam pompę i faktycznie nie niszczy nic a wszystko mieciutkie, kuzynka kondensacyjną i nie używa bo ma wszystko poniszczone. Sory jak te nazwy pokręciłam 🙈

Edit: chyba dobrze napisałam 🙂 Link do: Suszarka do ubrań - Kondensacyjna czy z pompą ciepła? - Poradnik
 
reklama
Kurcze dziewczyny ja miałam z rana tak mocne wzburzenie (nie będę pisać o co chodzi w otwartym watku) ale tak mocno się zdenerwowałam i pokrzyczalam teraz się martwię że mogłam małemu zaszkodzić....🙄🥺 ale nie wytrzymałam sytuacji a jeszcze moje emocje są teraz nieprzewidywalne łatwo mnie wyprowadzić z równowagi...:(
 
Do góry