reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Właśnie dostałam wyniki z amnio na 99% maleństwo jest zdrowe! Pełne 100 % wyniki będą do dwóch tygodni. Lekarz twierdzi że nie powinno być żadnej niespodzianki a wynik będzie różnił się tym że ustala płeć, bo póki co Nie zdarzyli, ale dla mnie płeć jest bez znaczenia, najważniejsze że maluch jest zdrowy!
Świetna wiadomość
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie. Wszystko w porządku uff.. 💪 już drugi lekarz stwierdził,że 'widzi cipke' więc mam nadzieję , że tak zostanie,bo już się napalilam na te strojenie w sukieneczki,kokardy 😍
A do szkoły rodzenia już się zapisałam od 20.02 zaczynam ,2 razy w tygodniu. 150 zl
 
Przyszły mi legginsy z Tomi! Dziewczyny, nie wierzyłam Wam, sory 😂😂 ale pierwszy raz spotkałam się z tak mięciutkim materiałem! 😱😱😱 Czy wszystkie legginsy takie są? Ktoś ma więcej? 😂 Bo chcę zamawiać dalej 😂 Są mega wygodne (mogłabym w nich szpagat zrobić, ale nie umiem), rozmiar idealny, a dupka wreszcie nie spłaszczona. Dla porównania mam legginsy z gatty - nie dość, że mam w nich płaski tylek (w legginsach źle wyglądam jakoś xd albo nie umiem ich dobrać), to jeszcze są badziewne na początek ciąży, no i cena koło stówy. A te są perfekcyjne ❤️❤️❤️
Mi też doszły właśnie zmierzyłam i jestem bardzo zadowolona! ❤️
 
Właśnie dostałam wyniki z amnio na 99% maleństwo jest zdrowe! Pełne 100 % wyniki będą do dwóch tygodni. Lekarz twierdzi że nie powinno być żadnej niespodzianki a wynik będzie różnił się tym że ustala płeć, bo póki co Nie zdarzyli, ale dla mnie płeć jest bez znaczenia, najważniejsze że maluch jest zdrowy!
Cudowna wiadomość
 
ja mam poniedziałek i się naczytałam o wodach płodowych i teraz się obawiam
Nie ma się czego obawiać ja to dziś przeżyłam i wszystko jak na razie ok .Odpoczywam ,chwilami czuję brzuch tak jak na okres ale podobno tak może być .Bielizna sucha więc dzięki Bogu wody się nie sączą.Sam zabieg bezbolesny .
 
reklama
Nie ma się czego obawiać ja to dziś przeżyłam i wszystko jak na razie ok .Odpoczywam ,chwilami czuję brzuch tak jak na okres ale podobno tak może być .Bielizna sucha więc dzięki Bogu wody się nie sączą.Sam zabieg bezbolesny .
Byłaś i jesteś taka dzielna!!! Cały czas kciuki trzymam
 
Do góry