reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja zjadlam pol paczki białych winogron z rana. Mój owoc nr 1 w tej chwili 😂
Tez wczoraj kupiłam 🤣 a tak apropo winogron to widziałam gdzieś na internecie hasło że w trzecim trymestrze lepiej nie jeść winogron bo po pierwsze mają cukier, a po drugie mają dużo flawonoidów, których nadmiar może negatywnie wpływać na zamknięcie przewodu Bottala w serduszku dziecka 🤔 Nie wiem na ile można w to wierzyć
 
reklama
Hej dziewczyny - miała któraś kiedyś Graniaki w moczu? Powtórzyłam badanie i zamiast 1 + po kilku dniach +++ w internecie nic nie potrafię mądrego wyczytać :-(
 
Tez wczoraj kupiłam 🤣 a tak apropo winogron to widziałam gdzieś na internecie hasło że w trzecim trymestrze lepiej nie jeść winogron bo po pierwsze mają cukier, a po drugie mają dużo flawonoidów, których nadmiar może negatywnie wpływać na zamknięcie przewodu Bottala w serduszku dziecka 🤔 Nie wiem na ile można w to wierzyć
Hmm, rzeczywiście różne źródła różnie mówią. Może lepiej wtedy sobie darować dla bezpieczeństwa. Na szczęście końcówka ciąży to czas truskawek i czereśni wiec będzie dobrze :)
 
Zostając przy temacie meza/partnera przy porodzie nie wiem czy któraś tutaj o tym pisała czy gdzies to slyszalam ale bardzo mi to utkwilo w pamieci, że przy porodzie kobieta w ogóle nie pamięta jak z tym oddechem ma być 😃😄😆 co ma pomóc itp bo to jest akcją a mąż który był na szkole rodzenia z nią wszystko zapamiętał i mówił co ma robić 😃😃
A ja pamiętałam.. Polozna powiedziała ze widać ze ogarniam temat.. oddychanie pomagało mi głównie w kontroli bólu.. ale fakt mąż przypomniał oddychaj 😋 mój to w ogóle wariat był.. stanął se obok lekarza i patrzył jak się jego pierworodny wyciska na świat 🤪
 
A ja pamiętałam.. Polozna powiedziała ze widać ze ogarniam temat.. oddychanie pomagało mi głównie w kontroli bólu.. ale fakt mąż przypomniał oddychaj 😋 mój to w ogóle wariat był.. stanął se obok lekarza i patrzył jak się jego pierworodny wyciska na świat 🤪
Ja mojemu ostatnio pokazywałam zdjęcia z porodu w książce o ciąży która mam. Powiedział ze jeśli rodzę naturalnie będzie obok mnie ale ‚na to’ nie będzie patrzył 😂
 
Taaak! Tez sobie nie wyobrażam żeby mojego ze mną nie było. Ja jestem panikara a on jak moje zen, zawsze mnie potrafi uspokoić. A i tez chce żeby maluszka wziął w ramiona od razu. Tutaj pozwalają żeby ojciec zdjął koszulkę i miał ten pierwszy kontakt skóra do skory zaraz po matce.
Właśnie oglądałam teraz "In vitro nauka czy cud" i tam właśnie po porodzie położyli też maluszka na klatce piersiowej faceta. Jak to rozczulająco wyglądało 😍 w ogóle cały ten program jest pełen emocji, nie da się oglądać tego bez łezki w oku.
 
reklama
Do góry