reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Apropos badania moczu to powiem Wam taka ciekawostkę, która mi ostatnio powiedział ginekolog (może już wiedziałyście wcześniej). Przed oddaniem moczu do pojemniczka należy się podmyc, bo jakieś drobnoustroje mogą się dostać razem z moczem i zafałszować wynik.
Ja się zawsze myje, w ogóle jest cała instrukcja do tego pobierania 🤣
 
Myślę, że źle pobrany mocz.

Masz jakieś objawy zapalenia pęcherza?
właśnie za drugim razem wzięłam nawet prysznic i osuszyłam się żeby nie było jakiegoś błędu w badaniu.. właśnie coś czuje co chwilkę do toalety chodzę i czuje ucisk.. myślałam ze to przez ciąże..
Teraz sama nie wiem. Mam wizytę o 17 to się może czegoś mądrego dowiem.
 
Kurcze, dziewczyny, tak czytam opis wyniku i mam napisane w uwagach: "w okolicy dolnego bieguna łożyska widoczna przegroda o grubości 2.2 mm". 🙆‍♀️😱 Wiecie może, o co chodzi? 😱 Już się zaczynam bać, że to jakaś wada anatomiczna macicy i będę miała problem z donoszeniem. 😱😱
 
właśnie za drugim razem wzięłam nawet prysznic i osuszyłam się żeby nie było jakiegoś błędu w badaniu.. właśnie coś czuje co chwilkę do toalety chodzę i czuje ucisk.. myślałam ze to przez ciąże..
Teraz sama nie wiem. Mam wizytę o 17 to się może czegoś mądrego dowiem.
ja tez mam takie parcie na pecherz i siusiam co chwilę, ale nic mnie nie boli nie szczypie itd ...
 
A co tam fajnego pokazują? Chciałabym wkręcić męża, żeby też się rozczulał ciążą tak jak ja, ale to chyba niemoż
A co tam fajnego pokazują? Chciałabym wkręcić męża, żeby też się rozczulał ciążą tak jak ja, ale to chyba niemożliwe 😂
Też chciałam wkręcić męża dzięki temu programowi, ale nie dał się 😂 dziwię się, ze ktoś jest taki obojętny na to jak powstaje nowe życie - a w tym programie jest kilka par, które od dłuższego czasu starają się bezskutecznie o dziecko. Pokazują całą procedurę in vitro krok po kroku, ich starania, nieudane próby, wielkie nadzieje, badanie bety, całą drogę jaką trzeba przejść przed zabiegami (tona leków, zastrzyków, łez). Pokazuje, że do końca warto walczyć o swoje marzenia ;)
Mi się podobał ten program tez od strony medycznej, pokazywali nawet w jaki sposób wybierają ten idealny plemnik i potem zapłodnienie. Polecam 😉
 
reklama
Kurcze, dziewczyny, tak czytam opis wyniku i mam napisane w uwagach: "w okolicy dolnego bieguna łożyska widoczna przegroda o grubości 2.2 mm". 🙆‍♀️😱 Wiecie może, o co chodzi? 😱 Już się zaczynam bać, że to jakaś wada anatomiczna macicy i będę miała problem z donoszeniem. 😱😱

Jak masz możliwość może zadzwoń do lekarza i z nim to skonsultuj? Daleko do następnej wizyty? Jak tak to bym przedzwonila 🤗
 
Do góry