reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ech, to mój od razu mówi, że nie chce, ale on ogólnie też jest ostatni do pobierania krwi i wszystko go brzydzi. Nie wiem, czy on dziecku nawet pampersa przebierze 😭😭😭 Ale pod innymi względami wiem, że będzie super ojcem. Tylko takim rzygającym, jak się dziecko zes..... 🙃🙃🙃🙃

@EJK85 trzymam kciuki ❤️❤️
haha mój przebierał tylko wtedy jak mnie nie było 🤷 i to wyglądało tak że bluzkę swoją psikal perfumami i zakładał na nos i dopiero ściągał pampersa 🤣 on ma straszne odruchy wymiotne że bałam się że będzie jak na jednym filmiku z FB jak ojciec rzygał na dziecko 🤦 więc wolałam jemu i dziecku sobie tego oszczędzić 🤣🤣🤣
 
reklama
Mamy ten sam detektor i ja jeszcze takich dźwięków nie słyszałam :D ale kto wie, może jeszcze wszystko przede mną. Ja słuchałam wczoraj i serduszko słychać coraz głośniej i wyraźniej. Ale bobasek ucieka ciągle ;)

Co do okien, u nas ostatnie mycie było w październiku przed zajęciem w ciąże, myślę że do marca damy radę z brudnymi :p
Na szczęście zazwyczaj myjemy okna wspólnie z mężem. Na dole mamy wielkie tarasowe, sama nie dałabym teraz rady. W ostateczności jest jeszcze opcja zaproszenia firmy sprzątającej.

Wreszcie pozbyliśmy się choinki 😅 już miałam dosyć tych spadających igieł.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach i miłego dnia dla wszystkich 🤰
ja też już choinkę mam z głowy 🙈
 
haha mój przebierał tylko wtedy jak mnie nie było 🤷 i to wyglądało tak że bluzkę swoją psikal perfumami i zakładał na nos i dopiero ściągał pampersa 🤣 on ma straszne odruchy wymiotne że bałam się że będzie jak na jednym filmiku z FB jak ojciec rzygał na dziecko 🤦 więc wolałam jemu i dziecku sobie tego oszczędzić 🤣🤣🤣

Jakbym widziała mojego szwagra 😅 pierwszego dziecka prędko nie przebrał, z drugim już mi poszło lepiej 🤣 i tak samo zawsze koszulka na nos i odruchy wymiotne🙈

Z kolei teraz jak pies się czasem zrzyga i ma to sprzątnąć to mój tez ma odruch wymiotny i to taki, ze aż go podrzuca 😂
 
Jakbym widziała mojego szwagra 😅 pierwszego dziecka prędko nie przebrał, z drugim już mi poszło lepiej 🤣 i tak samo zawsze koszulka na nos i odruchy wymiotne🙈

Z kolei teraz jak pies się czasem zrzyga i ma to sprzątnąć to mój tez ma odruch wymiotny i to taki, ze aż go podrzuca 😂

*Miało być mu lepiej poszło, nie mi 😂
 
haha mój przebierał tylko wtedy jak mnie nie było 🤷 i to wyglądało tak że bluzkę swoją psikal perfumami i zakładał na nos i dopiero ściągał pampersa 🤣 on ma straszne odruchy wymiotne że bałam się że będzie jak na jednym filmiku z FB jak ojciec rzygał na dziecko 🤦 więc wolałam jemu i dziecku sobie tego oszczędzić 🤣🤣🤣
U nas to chyba odwrotnie bedzie😆😆 chociaż nie jeden raz przebierałam dziecko ale przy maluszkach mam większy opór 😄🙈
 
Właśnie mi się przypomniało, że śniła mi się dziś puszka brzoskwinii, do której nie mogłam się w ogóle dostać 🤣 więc dziś Juz jestem po drożdżówce z brzoskwinia 🤣
Ja chciałabym wprowadzić tutaj zakaz rozmawiania o jedzeniu.
Wczoraj mój biedny mąż o 21.40 zasuwał mi do Lidla po arbuza, bo przez ostatnie 2 dni pisałyście o tym. Teraz Ty wyskakujesz z brzoskwiniami, a mi znowu ślinianki zaczynają pracować 😂
 
Ja chciałabym wprowadzić tutaj zakaz rozmawiania o jedzeniu.
Wczoraj mój biedny mąż o 21.40 zasuwał mi do Lidla po arbuza, bo przez ostatnie 2 dni pisałyście o tym. Teraz Ty wyskakujesz z brzoskwiniami, a mi znowu ślinianki zaczynają pracować 😂
No a jak Wy dziewczyny pisałyście o frytkach to ja potem 2 dni pod rząd byłam na samych frytkach 🤣🤣 miałam nawet napisać o tym na forum, ale rozpętała się gownoburza o nifty i z wrażenia zapomniałam 🤣🤣
 
Ja chciałabym wprowadzić tutaj zakaz rozmawiania o jedzeniu.
Wczoraj mój biedny mąż o 21.40 zasuwał mi do Lidla po arbuza, bo przez ostatnie 2 dni pisałyście o tym. Teraz Ty wyskakujesz z brzoskwiniami, a mi znowu ślinianki zaczynają pracować 😂


Haha, same sobie robimy zachcianki 😀
Ja wczoraj chciałam kupić arbuza w Kauflandzie, ale był tak blady (przekrojony), ze nie mógł być smaczny, dosłownie przezroczysty.
Za to wzielam tam truskawki - cena powala, bo 12 zł za 250 g 😳😳😳 ale powiem Wam, ze pyszne 😋


A ostatnio stałam w kolejce w Żabce i uśmiechnął się do mnie rulonik Haribo 😅
 
reklama
Do góry