reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
To już tak z pewnością 100%? 😯 Bo ja czytałam gdzieś na internecie taka historię, że na prenatalnych dziewczynie powiedzieli, że na 80% chłopak, a potem jednak lekarz stwierdził 'o, siusiak się wytarł i jest dziewczynka' 😅 Ciekawego czy jest jakaś możliwość, że ten wyrostek jednak opadnie i będzie równoległy 🤔
Słuchaj dla mnie to troszke szybko na takim etapie ale nie wiem lekarzem nie jestem mam wizytę u niej 9.02 ale 26.01 u innego i się zapytam opinie innego lekarza
 
Wolałabyś dziewczynkę? :) Oczywiście, że dla każdej najważniejsze aby wszystko było ok z dzidziusiem, ale zawsze osobiście miałam bzika na punkcie tych różnych ślicznych ubranek dla dziewczynek 😍 I jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to od razu sobie wyobraziłam taka damulkę przy moim boku, którą będę stroić 😊 A tu wczoraj zonk - chłopiec - niby się jeszcze może zmienić, ale pani doktor tak dość pewnie to powiedziała 😅 Z chłopca oczywiście też będę przeszczęśliwa. Mimo wszystko mam trochę zmartwień z tym związanych natury medycznej, ale to już może lepiej na wątku prywatnym poruszę ten temat...
Ja również bardzo chce dziewczynkę. Ale wszystkie znaki wskazują ze będzie chłopak wiec tak się w głowie nastawiam.
A jak się okaże ze dziewczynka to będę płakać najwyżej ze szczęścia :)
 
reklama
Zostając przy temacie meza/partnera przy porodzie nie wiem czy któraś tutaj o tym pisała czy gdzies to slyszalam ale bardzo mi to utkwilo w pamieci, że przy porodzie kobieta w ogóle nie pamięta jak z tym oddechem ma być 😃😄😆 co ma pomóc itp bo to jest akcją a mąż który był na szkole rodzenia z nią wszystko zapamiętał i mówił co ma robić 😃😃
 
Do góry