reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja po wizycie. Wszystko sprawdzone i na chwilę obecną jest dobrze. Dziecko ma już 112 gramów i na 100% jest chłopak. Od początku ciąży przeczuwałam dziewczynke i moje przeczucia nie sprawdziły się. Zresztą wszyscy co wiedzieli o ciąży też mi przepowiadali dziewczynkę i to mi się tak wryło w mózg, że teraz nie umiem się przestawic, także będzie problem z imieniem. Glukoza ok, miałyście rację te co pisały, że na glukometrze wychodzi duzo za duzo, a z żyły mniej i u mnie tak było. Glukometr 113 a z żyły 90. Z racji ryzyka porodu przedwczesnego 1:99 bo mam wysokie ciśnienie na wyizytach, w domu jest ok, mam brać accard. USG miałam przez brzuch, ale płci nie pokazywał więc płeć zrobiła przezpochwowo. Niestety fotki żadnej nie dostałam bo nie szło ładnie uchwycic i zero współpracy po stronie dziecka.
 
reklama
Kochane,
Każda już wypowiedziała się chyba na tyle żeby przekazać co merytorycznie miała do powiedzenia i to po kilka razy. EJK ma już te informacje w postach.
Teraz dyskusja zjeżdża po prostu na dogryzanie i zrobiły się już z tego 3 strony.
Nie drążmy już pls tego tematu kto jak co zinterpretował i kto jak czyją wypowiedź zrozumiał.
Temat jest przeraźliwie trudny, ale sytuacja dotyczy EJK i z szacunku dla ten trudnej sytuacji dobrze byłoby nie produkować tutaj teraz gównoburzy bo już (nie tak) powoli się nakręca.
Nikt nie chciał źle, każda każdej życzy dobrze i poprzestańmy na tym zamiast się nakręcać :)
 
Ja po wizycie. Wszystko sprawdzone i na chwilę obecną jest dobrze. Dziecko ma już 112 gramów i na 100% jest chłopak. Od początku ciąży przeczuwałam dziewczynke i moje przeczucia nie sprawdziły się. Zresztą wszyscy co wiedzieli o ciąży też mi przepowiadali dziewczynkę i to mi się tak wryło w mózg, że teraz nie umiem się przestawic, także będzie problem z imieniem. Glukoza ok, miałyście rację te co pisały, że na glukometrze wychodzi duzo za duzo, a z żyły mniej i u mnie tak było. Glukometr 113 a z żyły 90. Z racji ryzyka porodu przedwczesnego 1:99 bo mam wysokie ciśnienie na wyizytach, w domu jest ok, mam brać accard. USG miałam przez brzuch, ale płci nie pokazywał więc płeć zrobiła przezpochwowo. Niestety fotki żadnej nie dostałam bo nie szło ładnie uchwycic i zero współpracy po stronie dziecka.

Gratulacje ❤️
 
Ja jutro idę do dentysty 😱
Mam "zabezpieczyć" 8 która niestety jest do wyrwania, ale żeby nie musieć tego robić w ciąży to mają założyć opatrunek żeby tylko przetrwało do conajmniej sierpnia ;)
Trochę obawiam się znieczulenia... Ale podobno są takie bezpieczne?
 
Ja po wizycie. Wszystko sprawdzone i na chwilę obecną jest dobrze. Dziecko ma już 112 gramów i na 100% jest chłopak. Od początku ciąży przeczuwałam dziewczynke i moje przeczucia nie sprawdziły się. Zresztą wszyscy co wiedzieli o ciąży też mi przepowiadali dziewczynkę i to mi się tak wryło w mózg, że teraz nie umiem się przestawic, także będzie problem z imieniem. Glukoza ok, miałyście rację te co pisały, że na glukometrze wychodzi duzo za duzo, a z żyły mniej i u mnie tak było. Glukometr 113 a z żyły 90. Z racji ryzyka porodu przedwczesnego 1:99 bo mam wysokie ciśnienie na wyizytach, w domu jest ok, mam brać accard. USG miałam przez brzuch, ale płci nie pokazywał więc płeć zrobiła przezpochwowo. Niestety fotki żadnej nie dostałam bo nie szło ładnie uchwycic i zero współpracy po stronie dziecka.
Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku ❤️
 
Ja jutro idę do dentysty 😱
Mam "zabezpieczyć" 8 która niestety jest do wyrwania, ale żeby nie musieć tego robić w ciąży to mają założyć opatrunek żeby tylko przetrwało do conajmniej sierpnia ;)
Trochę obawiam się znieczulenia... Ale podobno są takie bezpieczne?

Z tego co wiem to jest bezpieczne, tylko trzeba dentystę poinformować, ze jest się w ciąży, nie można prześwietleń robić, ale to na pewno wiesz :)
 
Ja jutro idę do dentysty 😱
Mam "zabezpieczyć" 8 która niestety jest do wyrwania, ale żeby nie musieć tego robić w ciąży to mają założyć opatrunek żeby tylko przetrwało do conajmniej sierpnia ;)
Trochę obawiam się znieczulenia... Ale podobno są takie bezpieczne?
Tak, artykaina jest środkiem najbezpieczniejszym w ciąży, stomatolog będzie wiedział :) Nie ma się co martwić 😊
 
reklama
Dziewczyny, mam jeszcze panikę która mnie gryzie.... Zapomniałam się i sięgnęłam po miskę na wysokiej półce. Stanęłam na palcach i mocno wyciągnęłam rękę do góry. Różnie mówią z podnoszeniem rąk... Ale czy macie jakieś info a propos tego od lekarza (nie z neta)?
 
Do góry