reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
A ja dzisiaj bylam na glukozie. Całkiem smaczna 😀 oby wyniki były dobre, bo nie chce robić tego znowu. Myślałam że zniosę jajo w poczekalni 😒
I nie wiem czy zbieg okoliczności czy co, ale tylko wypiłam i wróciła mi migrena, do tej pory głowa pęka. A wczoraj wieczorem już przeszło.
Bylam z psem na spacerku w lesie, a teraz hopsa pod kocyk i liczę na krótką kimkę 😊
 
A ja dzisiaj bylam na glukozie. Całkiem smaczna 😀 oby wyniki były dobre, bo nie chce robić tego znowu. Myślałam że zniosę jajo w poczekalni 😒
I nie wiem czy zbieg okoliczności czy co, ale tylko wypiłam i wróciła mi migrena, do tej pory głowa pęka. A wczoraj wieczorem już przeszło.
Bylam z psem na spacerku w lesie, a teraz hopsa pod kocyk i liczę na krótką kimkę 😊
Mnie też glowa boli od wczoraj ... :/
 
Ja wlasnie zjadłam późne śniadanie, odwzorowalam angielski McMuffin z jajkiem i tak mi smakował ze humoru mi mam nadzieje już nic nie popsuje. Na sama myśl ze mogę znów jeść z przyjemnością po tygodniach męki robi mi się lepiej na sercu.
Później idziemy do rodziny męża na odrabiamy obiad świąteczny wiec nie muszę nic dzisiaj robić, tylko jeść haha
 
Ja dziś rano też miałam nerwy ale to wszystko przez zmęczenie bo obudziłam się na siku o 6 i później co chwilę ktoś mnie budził 😤 okazało się że do dentysty pojechaliśmy na próżno więc wróciłam do domu i poszłam spać 😱 teraz wstaje i biorę się za sprzątanie bo syf straszny 😭 a na obiad chyba tradycyjnie żurek ale chyba dziś jak nic wieczorem wjedzie fast food jakiś
 
reklama
Do góry