reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja mam wyrzuty sumienia bo nie ciągnie mnie ani do warzyw ani do owoców. Wcikam w siebie na siłę. Za to na spacerze z córką kupiła sobie cole 🤦‍♀️. Też mam problem z myciem zębów ale więczorem. Wczoraj tez był prawie 🤮 i duże tabletki to zło
U mnie też problem z szorowaniem zębów wieczorem ,najgorzej górne trzonowce ...zaraz mam zwrot zawartości żołądka .Staram się zmusić i porządnie wyszorować a jak puszczę pawia to potem płucze buzię woda i płynem do płukania jamy ustnej. Jakoś trzeba sobie radzić 🫣
 
Mi się śniło na początku jakoś tydzien po teście ze dostajemy oboje dziecko i to była córeczka , a ty chłopak będzie jednak 😜
Mnie przed testem śniło się ze trzymam chłopca w ramionach, a około 8 tygodnia ze mieliśmy córkę. Pozostaje czekać na połówkowe.

Przez ostatnie dwa dni miałam dość silne bóle piersi, dzisiaj dla odmiany tak mnie sutek swędzi prawy ze aż ciężko funkcjonować. Jeszcze u mnie w departamencie sami faceci, mam nadzieje ze nikt nie zauważył ze się ciagle po cyckach drapie 🤦🏼‍♀️
 
Nadrobilam🙉

Hej! Ja nie chce zapeszac ale przed wczoraj zjadłam obiad, wczoraj również dzisiaj mam plan na kolejny I czuje ze zjem go ze smakiem😀 wirc powoli wraca apetyt fakt jakieś fast foody nie za bardzo , ewentualnie pizza :) osttanie moje sniadnia I kolacje to takie wypasione kanapki , szynka ser pomidor ogorek I cebula ❤️ a dzis z rana wjechały biale cienkie kielbasa z sosem czosnkowym 🤣🤣 do slodkiego mnie jakos mega nie ciągnie, ale takie 2 kinderki dziennie musze zjesc 😉 ja staram sie zjesc jakis owoc , glownie banan jablko , pomarancze i kiwi - chodzi za mna arbuz ale pewnie juz nie bedzie taki pyszny . ..I tak jak tu dziewczyny piszecie wszytsko z umiarem I nic nie zaszkodzi ;)

A i mdlosci jak sie zdarza to sporadycznue I zaczyna mi sie znowu chciec cokolwiek 🤣 mam nadzieje ze ten 2 trymestr będzie owocny 🤩 u mnie z osttaniego usg dzis 14+5 a z om 14+0 I tego terminu sie trzymam bo lekarz zawsze livzy od om , wiec oficjalnie 2 trymestr zaczynam 💕

Gratuluje udanych wizyt ❤️❤️❤️ tak wam zazdroszcze 🙃🙃
Ja odliczam do swojej jeszcze 19 dni 😏
A to mnie właśnie znowu do słodkiego ciągnie 🙈 To jest mój zestaw. Nie mogłam się w sklepie zdecydować 🤣 mam nadzieję, że na trochę wystarczy 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20230112_134623.jpg
    IMG_20230112_134623.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 51
U mnie w domu też córcia, ale mi obojętnie. Z corcią miałam tak, że albo usg było popsute, albo nóżkami się zakrywała. Dopiero w 35tc udało się podejrzeć i sama nóżki rozłożyła (nawet zbliżenie usg mam takie 🤣). Ale też chciałabym wiedzieć do kogo tam se gadam 🤣
czyli mieliśmy podobnie bo ja z córką dowiedziałam się dopiero w 30tc taka była wstydliwa 🤣 i tak jej zostało 🙈 broń Boże żeby ktoś jej do łazienki wszedł 🤦
 
Tak jest, na 8 rano :D
Ooo to trzymamy mocno kciuki ! 💓💓

Ja zjadlam moje kanapeczki z pomidorem i przeczytałam o hot dogach... właśnie gotuję parówkę. 🤣🤣 Dziewczyny ja chyba muszę przestać czytać forum. Powiem Wam, że apetyt mi wrocil i to tak, że wczoraj o 24 mąż mi robil kanapkę z serem białym i miodem , bo nie mogłam usnąć 😄😄 ale lepiej w tę stronę niż ciągłe mdłości.

Mam też małą zagwozdkę. Ogólnie ginekolog powiedziała mi, że nie przechodzilam żadnej choroby zakaźnej i raczej żebym unikała kotów i małych dzieci i myc porządnie owoce i warzywa. Problem taki, że w weekend przyjeżdżają do nas znajomi z małym dzieckiem i już swiruje... Dzieciątko ma 1,5 roku i prawdopodobnie będą u nas spac. Jestem trochę spanikowana, a z drugiej strony sobie myślę, przecież wiele jest kobiet, ktore maja malutkie dzieci w domu i zyja z nimi na codzienn. Nie wiem tez dlaczego akurat dzieci mam unikać ... yhh 🙄🙄
 

Załączniki

  • 20230112_133409.jpg
    20230112_133409.jpg
    776 KB · Wyświetleń: 42
@EJK85 u Ciebie dalej cisza? Ile można trzymać w niepewności i to po ostatecznym terminie....
Tak cisza ,nadal nie ma wynikow .Oczywiście dzwoniłam rano do przychodni i położna pol żartem pół serio że tak to jest jak się leczy służbę zdrowia zawsze na nas trafi jak jest jakiś problem .Szczerze mówiąc cis mi się wydaje ,że to opóźnienie wynika z błędu przychodni .. w poniedziałek dzwonili żeby uzupełnić serie i numer mojego dowodu a one przecież powinny być od początku w formularzu ...Już sama nie wiem co myśleć .
 
reklama
Do góry