reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Nadrobilam🙉

Hej! Ja nie chce zapeszac ale przed wczoraj zjadłam obiad, wczoraj również dzisiaj mam plan na kolejny I czuje ze zjem go ze smakiem😀 wirc powoli wraca apetyt fakt jakieś fast foody nie za bardzo , ewentualnie pizza :) osttanie moje sniadnia I kolacje to takie wypasione kanapki , szynka ser pomidor ogorek I cebula ❤️ a dzis z rana wjechały biale cienkie kielbasa z sosem czosnkowym 🤣🤣 do slodkiego mnie jakos mega nie ciągnie, ale takie 2 kinderki dziennie musze zjesc 😉 ja staram sie zjesc jakis owoc , glownie banan jablko , pomarancze i kiwi - chodzi za mna arbuz ale pewnie juz nie bedzie taki pyszny . ..I tak jak tu dziewczyny piszecie wszytsko z umiarem I nic nie zaszkodzi ;)

A i mdlosci jak sie zdarza to sporadycznue I zaczyna mi sie znowu chciec cokolwiek 🤣 mam nadzieje ze ten 2 trymestr będzie owocny 🤩 u mnie z osttaniego usg dzis 14+5 a z om 14+0 I tego terminu sie trzymam bo lekarz zawsze livzy od om , wiec oficjalnie 2 trymestr zaczynam 💕

Gratuluje udanych wizyt ❤️❤️❤️ tak wam zazdroszcze 🙃🙃
Ja odliczam do swojej jeszcze 19 dni 😏
 
reklama
A dzis mialam sen ze " urodzilam " alr nie do konca bo po prostu pojechalam do szpitala - a tam dali mi dziecko , mowiac gratuluje coreczki 🤣 miala czarne wloski , wazyla 3.2 kg I 52 cm 🤣🤣 a ja nie mialam zadnej wyprawki , kompteltnie nic nir mialam
 
Do góry