reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

My też nie wiemy. Zapytaliśmy, ale lekarz skomentował, że wszyscy o to pytają. Poruszał dzidzię, bo pleckami była i nie skomentował 🤣 Za 2 tyg wizyta. Może się dowiem coś więcej 😉
U nas dzidziuś wariowal na prenatalnych, 30 grudnia miałam badania ale wtedy nam właśnie nie powiedział, teraz mam 23 stycznia i myślę że już się dowiemy😄 słyszałam właśnie że jest wysyp chłopczyków, fajnie by było bo córeczka już jest no ale co będzie to będzie choć chciałabym już wiedzieć 😅
 
reklama
A dzis mialam sen ze " urodzilam " alr nie do konca bo po prostu pojechalam do szpitala - a tam dali mi dziecko , mowiac gratuluje coreczki 🤣 miala czarne wloski , wazyla 3.2 kg I 52 cm 🤣🤣 a ja nie mialam zadnej wyprawki , kompteltnie nic nir mialam
Oooo marzenie !
Ile razy ja miałam sen, ze ktoś mi "gotowe" dziecko pod drzwiami zostawił. Bez ciąży, bez porodu. Coś pięknego 😂
 
U nas dzidziuś wariowal na prenatalnych, 30 grudnia miałam badania ale wtedy nam właśnie nie powiedział, teraz mam 23 stycznia i myślę że już się dowiemy😄 słyszałam właśnie że jest wysyp chłopczyków, fajnie by było bo córeczka już jest no ale co będzie to będzie choć chciałabym już wiedzieć 😅
U mnie w domu też córcia, ale mi obojętnie. Z corcią miałam tak, że albo usg było popsute, albo nóżkami się zakrywała. Dopiero w 35tc udało się podejrzeć i sama nóżki rozłożyła (nawet zbliżenie usg mam takie 🤣). Ale też chciałabym wiedzieć do kogo tam se gadam 🤣
 
A dzis mialam sen ze " urodzilam " alr nie do konca bo po prostu pojechalam do szpitala - a tam dali mi dziecko , mowiac gratuluje coreczki 🤣 miala czarne wloski , wazyla 3.2 kg I 52 cm 🤣🤣 a ja nie mialam zadnej wyprawki , kompteltnie nic nir mialam
szkoda, że się tak nie da, 'gratuluję, dziecko' bez żadnego wysiłku 😁
 
reklama
Do góry