reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Co do wątku prywatnego, to na jego założenie czeka się kilka dni. Później można na nim osoby zarówno dodawać, jak i usuwać w zależności od potrzeb 😉
Już kiedyś pisałam też chyba, że można tworzyć tam osobne wątki- np. taki osobny z listą osób i terminami porodów, gdzie łatwo potem aktualizować kto już urodził a kto następny w kolejce itp. Albo inne tematyczne, żeby nie szukać na ogólnym wszystkiego.
 
reklama
Uff nadrobiłam 😱😅

@Scully śpimy w tej samej pozycji 😬
@Anuszka272 no tak chyba jestem od początku. 🙂 Dziękuję 😉
@EJK85 kochana mam nadzieję że z samego rana dostaniesz dobre wiadomości ✊✊ Czekamy z Tobą

Pojawił się wątek zwierząt 🙂 Teraz że względów ,,mieszkaniowych" nie mamy psa ale pamiętam jak byłam w ciąży z synem to martwiliśmy się jak nasz pies go przyjmie bo do tej pory to on był naszym oczkiem w głowie ( no nasz pierwszy syn 😬) i normalnie jak przywieźliśmy T do domu psinka nie odstępowała go na krok. Jak spał to ten go pilnował w łóżeczku. Każda ,, obcą" osobę obwąchiwał i obserwowal czy nie robi krzywdy małemu. A później co on przeżył jak młody się z nim ,, bawił " ... No piękne to było. Zwierzęta są wspaniale 😍

ja sobie wyobrazalam jak przy kochaniu odchyla sir do góry I trzyma brzuch 🤣🤣🤣🤣
No normalnie ten sam obraz miałam przed oczami 🤣🤣
 
Tro
I właśnie takie kobiety jak w przypadku który opisałaś są główna przyczyna dyskryminacji w stosunku do kobiet w ciąży, bądź w wieku rozrodczym. Pracodawca postrzega je jako potencjalne ryzyko
che nie fair w stosunku do pracodawcy najgorzej jak zrobi się to w małej firmie bo można komuś narobić problemów , ale już w takiej biedronce czy lidlu nikt nie będzie zły na osobne .
Znam taki przypadek gdzie dziewczyna pracować cały czas na czarno żeby nie stracić jakiś świadczeń jej pracodawca wiele razu proponował chociaż umowę zlecenie czy 1/4 etatu a ta odmawiała , a jak zdążyła się ciaza to nagle chciała pełen etat i wszystko na papier . Z tego co wiem to nie dostała żadnej umowy , dla mnie bardzo złe zagranie ze strony pracodawcy bo tez dużo oszczędził kosztów na tym ze nie chciała umów przez ok 2 lata a tłumaczenie ze teraz będzie bez pracownika i dopiero będzie stratny jest dla mnie chore i uważam to za bardzo niemoralne zachowanie
 
Ja już po wypiciu glukozy, nie było źle. Teraz czekam. Trochę się zdziwiłam jak mi zmierzyła cukier glukometrem z palca i wyszło 113 na czczo. Ja nigdy nie miałam takiego cukru na czczo tym bardziej że jem niski IG więc trochę słabo i pewnie wyjdzie cukrzyca ciazowa 😢. W ogóle rano przy myciu zębów mnie trochę mdlilo ale po wypiciu tego ulepka właśnie nie i się zastanawiam czy z ciąża wszystko w porządku
 
reklama
Do góry