reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Co do metody porodu... Pamiętam jak bylam w pierwszej ciąży, jakoś 20 tydzień. Poszłam do mojej kolezanki, która była właśnie po porodzie. Z opowieści wynikało, że poród miała bardzo szybki i łatwy, oczywiście SN. I ona mi właśnie zaczęła gadać, że cesarka to nie poród, że kobiety dla wygody się na nią decydują, bo nie chce im się rodzic naturalnie i wgl jakie to jest beee. 🙃
Koniec mojej ciąży wyglądał tak, że trafiłam do szpitala ze skurczami, ale córce zaczęło spadać tętno, więc miałam szybko cc
I owa koleżanka pisze do mnie, że słyszała, że urodziłam i mi gratuluję. Na co ja jej, że nie urodziłam, tylko wydobyli ze mnie dziecko. Już nie jesteśmy koleżankami 😂
 
reklama
ja też mam badaną na wizytach, ale pamiętam,że lekarz mówi zawsze coś w stylu : rozpulchniona prawidłowo jak na np. 12 tydzień. Myślę więc,że nie musisz schizować. 🙂 W samobadaniu nie wiadomo na co zwrócić uwagę jak się nie ma doświadczenia..
U mnie to 14 tydzień....
 
Dziewczyny a czy macie badana szyjkę na wizycie ? Ja nie mialam w sumie jeszcze...a dzis mnie podkusiło i sama tam zerknelam 🙄 wiem że nie powinnam ...ale mam wrażenie że moja szyjka jest bardzo rozpulchniona ....a chyba powinna na tym etapie ciazy byc twarda...wiem że źle zrobiłam a teraz schizuje..
Ja mam badana na każdym USG ... Mimo że USG już mam przez brzuch to i tak każde się rozbierać i sprawdza szyjkę 🤷‍♀️
 
Ostatnie prenatalne z tego co pamiętam są 19.01 - czy na pewno chcemy czekać aż tyle czasu na prywatny? Czy zakładamy wcześniej?

I pytanie jeszcze do dziewczyn, które już są zapisane do wątku prywatnego, które są tu od dawna i są aktywne ;)
Pojawiło się sporo nowych osób w ostatnim czasie.
Zależy nam na wzajemnym zaufaniu i zachowaniu prywatności. Większość z "nowych" osób dało się nam poznać i ja jestem zdania, żeby były również z nami na grupie prywatnej. Ale co z osobami mniej aktywnymi?

Coraz więcej osób chciałoby napisać coś więcej o sobie i swojej historii, więc myslę, że jest już odpowiedni czas.
 
reklama
Ostatnie prenatalne z tego co pamiętam są 19.01 - czy na pewno chcemy czekać aż tyle czasu na prywatny? Czy zakładamy wcześniej?

I pytanie jeszcze do dziewczyn, które już są zapisane do wątku prywatnego, które są tu od dawna i są aktywne ;)
Pojawiło się sporo nowych osób w ostatnim czasie.
Zależy nam na wzajemnym zaufaniu i zachowaniu prywatności. Większość z "nowych" osób dało się nam poznać i ja jestem zdania, żeby były również z nami na grupie prywatnej. Ale co z osobami mniej aktywnymi?

Coraz więcej osób chciałoby napisać coś więcej o sobie i swojej historii, więc myslę, że jest już odpowiedni czas.
Jak dla mnie może być już wątek prywatny, ale miło by było gdyby nowe osoby tez coś więcej napisały nie tylko jeden post 😉
 
Do góry