reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dlatego tak jak pisała xoxo - jest to bardzo delikatny temat. Wydaje mi się że nie ma co doradzać, na pewno nie "piętnować" bo ktoś chce cesarkę na życzenie. To indywidualna sprawa. Ja rodziłam naturalnie i z porodówki szłam do sali o własnych siłach, urodziłam o 2, o 7 juz biegałam po oddziale. Dziewczyna po cc chodziła po korytarzach i wyła po tygodniu... Są historie z "lajtowym" przejściem CC i są takie z hardkorem to samo z SN. Jeśli nie ma przeciwwskazań dla dziecka lepsze jest SN ale znam ogrom dzieci po cc i nie widze różnicy w rozwoju. Łatwiej po sn na pewno z karmieniem piersią jeśli komuś zależy ale to przecież nie znaczy że po cc się nie da...
Generalnie nie sądziłam, że jest to taki delikatny temat 😀. Zawsze myślałam o tym właśnie, że jest to indywidualna sprawa każdego i zdania nie zmienię 😀.
Najważniejsze aby dziecko wyszło na świat, a w jaki sposób to już inna sprawa 😀
 
reklama
Generalnie nie sądziłam, że jest to taki delikatny temat 😀. Zawsze myślałam o tym właśnie, że jest to indywidualna sprawa każdego i zdania nie zmienię 😀.
Najważniejsze aby dziecko wyszło na świat, a w jaki sposób to już inna sprawa 😀
Ja widziałam tyle gownoburz na forach że uznaje to już za delikatny temat 🙈
 
Moich wyników nadal nie ma ...już mnie to wszystko męczy i zaczyna wkurzać ...położna mówiła ,że jest w stałym kontakcie z panią która ma bezpośredni kontakt z Hong Kongiem i jak tylko będzie wynik to zadzwoni .Jestem już trochę zła bo liczyłam ,że wynik będzie max po tygodniu a tu dalej czekać i żyć w niepewności .
kurcze ale Cię trzymają w napięciu 😭 tyle kasy się płaci i jeszcze nie dotrzymują terminu 🤦 mocno wierzę że będzie dobrze...

O ja też już tyle gównoburz czytałam na temat porodów, karmienia i chorób że aż oczy bolą 🙈
 
Moich wyników nadal nie ma ...już mnie to wszystko męczy i zaczyna wkurzać ...położna mówiła ,że jest w stałym kontakcie z panią która ma bezpośredni kontakt z Hong Kongiem i jak tylko będzie wynik to zadzwoni .Jestem już trochę zła bo liczyłam ,że wynik będzie max po tygodniu a tu dalej czekać i żyć w niepewności .
A ja ciągle sprawdzam czy dostałaś już wyniki! Trzymam kciuki! 🤗
 
Ja zawsze bałam się porodu naturalnego...Zapierałam się zawsze że tylko CC i nawet pójdę do psychiatry jeśli będzie trzeba... Ale gdy zaszłam w ciąże I zaczęłam słuchać o porodzie naturalnym i cc (na YT jest bardzo ciekawy kanał położnej która wyjaśnia wszystko i tłumaczy dlaczego cc i dlaczego poród naturalny, na nic nie namawia :) ) to zaczynam się zastanawiać, ten cały stres jakoś przeszedł🤔🙈 większość moich koleżanek niestety chciała naturalnie skończyło się cc jedna szybko wyszła druga mniej nie było reguły.. Dlatego stwierdziłam że jeśli będą wskazania do cc to ok jeśli nie będę jednak próbować naturalnie, ale mam świadomość że wszystko podczas tego może się zdarzyć i nagle będzie cc... także chyba na nic się na 100% nie nastawiam 🙈🙈😄😄
 
Ja zawsze byłam się porodu naturalnego...Zapierdalam się zawsze że tylko CC i nawet pójdę do psychiatry jeśli będzie trzeba... Ale gdy zaszłam w ciąże I zaczęłam słuchać o porodzie naturalnym i cc (na YT jest bardzo ciekawy kanał położnej która wyjaśnia wszystko i tłumaczy dlaczego cc i dlaczego poród naturalny, na nic nie namawia :) ) to zaczynam się zastanawiać, ten cały stres jakoś przeszedł🤔🙈 większość moich koleżanek niestety chciała naturalnie skończyło się cc jedna szybko wyszła druga mniej nie było reguły.. Dlatego stwierdziłam że jeśli będą wskazania do cc to ok jeśli nie będę jednak próbować naturalnie, ale mam świadomość że wszystko podczas tego może się zdarzyć i nagle będzie cc... także chyba na nic się na 100% nie nastawiam 🙈🙈😄😄

Mam podobne myślenie.
Podeslesz jaki to kanał na YT? ☺️
 
reklama
Ja zawsze bałam się porodu naturalnego...Zapierałam się zawsze że tylko CC i nawet pójdę do psychiatry jeśli będzie trzeba... Ale gdy zaszłam w ciąże I zaczęłam słuchać o porodzie naturalnym i cc (na YT jest bardzo ciekawy kanał położnej która wyjaśnia wszystko i tłumaczy dlaczego cc i dlaczego poród naturalny, na nic nie namawia :) ) to zaczynam się zastanawiać, ten cały stres jakoś przeszedł🤔🙈 większość moich koleżanek niestety chciała naturalnie skończyło się cc jedna szybko wyszła druga mniej nie było reguły.. Dlatego stwierdziłam że jeśli będą wskazania do cc to ok jeśli nie będę jednak próbować naturalnie, ale mam świadomość że wszystko podczas tego może się zdarzyć i nagle będzie cc... także chyba na nic się na 100% nie nastawiam 🙈🙈😄😄
Ja miałam dokładnie tak samo. W końcu z braku przeciwwskazań podeszłam do sn i .. przeżyłam. Co śmieszniejsze - teraz mam znowu rozkminy czy jednak nie CC 😂😂
 
Do góry