reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama

Załączniki

  • IMG_5383.jpeg
    IMG_5383.jpeg
    95,9 KB · Wyświetleń: 24
Dziewczyny, czy któraś ma jakąś sprawdzona klinikę na prenatalne w Bielsku-Bialej? Będę w Polsce w okolicach 20tyg i chciałabym ponowić badanie w pl dla pewności 😉

Wiem że któraś kiedyś coś pisała o okolicach Bielska i mam taką nadzieję że może jednak nie będę musiała przeszukać całego internetu w poszukiwaniu lekarza z dobrymi opiniami 😉
 
Tak polecacie te książki a ja nawet nie wiem kiedy je przeczytam jak zamierzam jednak pracować jak najdłużej się będzie dało 😂 żeby mi chociaż trochę macierzyński podskoczył po podwyżkach ;-)
Ja też z tych "pracować jak najdłużej", swoją drogą wczoraj powiedziałam przełożonemu o ciąży i bardzo mi gratulował i mówił że nie rozumie czemu kobiety się stresują z przekazaniem tej informacji (w bezpiecznym terminie) bo przecież to bardzo pozytywna wiadomość i że mam się niczym nie martwić. To taka kontra do managera w poprzedniej ciąży (kawaler, focus na pracę 100%) który jak mu powiedziałam że jestem w ciąży to biedaka zatkało a potem nie wiedział za bardzo czy powiedzieć "congratulations" czy "oh I'm sorry for you" 🙆🙆🙆 on nie miał nic zlego na myśli po prostu nie rozumiał, ogólnie miałam wrażenie że to była taka reakcja jakby mu 16 letnia dziewczyna powiedziała że jest w ciąży a nie mężatka w wieku rozrodczym 😂😂
 
O matko mi w życiu nie przyszło do głowy czytanie książek o dziecku 🙈 i dobrze bo w pierwszej ciąży chyba faktycznie po takiej niezgodności albo bym wyrzuciła córkę za okno albo wylądowała w psychiatryku 😭😭😭 pamiętajcie dziewczyny ze życie niweluje całe podejście i obraz macierzyństwa... Mi duże wsparcie dało właśnie takie forum bo dziewczyny doświadczone tłumaczyły że to normalne a te które miały tak charakterem dzieci jak ja poprostu łączyły się ze mną w bólu 🙈 ja bym chętnie napisała książkę o macierzyństwie od pierwszych dni życia 🤣 podejrzewam że nikt by po tym nie chciał mieć dzieci 🤷 ale serio tak jak mnie rzuciło na glebę macierzyństwo i sponiewieralo po ziemi to żadne książki tego nie opiszą... Oczywiście nie chce Was straszyć bo wiadomo każde dziecko jest inne ale dziewczyny pamiętajcie czytajcie to z przymrużeniem oka i nie nastawiajcie się na pachnące i lśniące życie z wiecznie śpiącym dzieckiem 🙈
 
reklama
Ja też z tych "pracować jak najdłużej", swoją drogą wczoraj powiedziałam przełożonemu o ciąży i bardzo mi gratulował i mówił że nie rozumie czemu kobiety się stresują z przekazaniem tej informacji (w bezpiecznym terminie) bo przecież to bardzo pozytywna wiadomość i że mam się niczym nie martwić. To taka kontra do managera w poprzedniej ciąży (kawaler, focus na pracę 100%) który jak mu powiedziałam że jestem w ciąży to biedaka zatkało a potem nie wiedział za bardzo czy powiedzieć "congratulations" czy "oh I'm sorry for you" 🙆🙆🙆 on nie miał nic zlego na myśli po prostu nie rozumiał, ogólnie miałam wrażenie że to była taka reakcja jakby mu 16 letnia dziewczyna powiedziała że jest w ciąży a nie mężatka w wieku rozrodczym 😂😂
mój przełożony miał minę jakby to on był ojcem i zastanawiał się jak powiedzieć to żonie 😂😂 tez gratulacji nie było 😂 a szefowej będę musiała powiedzieć jakoś w przyszłym tygodniu i tez to stres dla mnie ;-) także rozumiem 😀
 
Do góry