reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej :) ja też już po prenatalnych. Wszystko wskazuje na to, że jest to chlopiec 🩵 przeczucie nas nie myliło🙉. Twrmin 14.07.Wszystko wyszło ok z wyjątkiem tętna dziecka- jest trochę za wysokie(172 norma do 160). Dodatkowo kazał zwrócić uwagę przy następnym badaniu na łożysko czy nie będzie przodujace...trochę mnie to zmartwiło, ale powiedział, że tak wcale być nie musi. Na razie staram się o tym nie myśleć. Załączam zdjęcie bobasa 😊
Gratuluję chłopca 😍 Duży ponad 8 cm 🥳

Czy mi się zdaje czy ostatnio wiecej chłopaków u nas? 😁
 
Dzień dobry:) To mój pierwszy odzew.Obserwuje Was od pewnego czasu,ale dopiero dziś zebrałam się aby napisać.Na wstępie gratuluję każdej z Was małej kruszynki i trzymam kciuki.Ja obecnie mam 35 lat i jestem w trzeciej ciąży. Termin porodu mam na 9 lipca.Ta ciąża będzie po 2 cesarkach ostatnie byly 13 i 15 lat temu .Nie ukrywam jestem trochę przerażona z uwagi na 3 cięcie, ale również na to ,że to jest moja pierwsza ciaza prowadzona w De.
Na razie mam sporo wolnego czasu gdyż dostałam zakaz pracy od pracodawcy więc troszkę mogę poświęcić wam wolnego czasu.Pozdrawiam serdecznie :)
Hejka. Widzę, że u ciebie też duża róznica między dzieciaczkami będzie. Taka druga młodość 🥳
 
Nie zgadzaj się na mieszkanie z teściami nawet w parach gdzie relacje są świetne z czasem można zacząć wchodzić sobie w drogę .Jeśli macie możliwość mieszkać oddzielnie to nie zastanawiałam się ani chwili .
Tak tylko ja mam kawalerkę z podwórkiem wspólnym które pełni funkcje parkingu, sasiedzi tacy se i kredyt duży na chwile obecna spłacany z wynajmu Plus zawsze coś zostaje w kieszeni, a u mnie i u niego podwórko i więcej miejsca lepszy komfort. Duży dylemat mam
 
Uwaga uwaga, hit !

Mój mąż, ten od "szlabanu na detektor" wczoraj wieczorem, kiedy już próbowałam zasnąć, wszedł do sypialni w żelem i detektorem mówiąc "poka serducho!" . Boooooooooooziu, ja się w życiu tak nie wzruszyłam. 😂 chyba zaczyna coś do niego docierać 😂

A co do teściowych.. niedawno miałam telefon od mojej, która się dowiedziała o ciąży. Rozmawiała ze mną takimi słowami, przez które dala mi do zrozumienia, że dziecko jest tylko jej synka, a ja to po prostu "inkubator". I mam dbać o to, żeby synusia córunia zdrowo rosła. A ja to tam ch*j.😃
Ale tak bardzo mam to gdzieś, że aż się uśmiałam 😀
Mieszkanie z teściami? Never. Mieszkamy 300 km od rodziny i ciągle czuje, że zbyt blisko 😀
 
Ostatnia edycja:
Powiem Ci z doświadczenia, że mieszka się samemu. Kwestia jaki jest Twój Tata, ale jak przyszła Tesciowa ma takie zagrywki to lepiej nie będzie, a Ty tylko będziesz się denerwować... chyba że macie jakieś osobne piętro etc. wtedy zamykacie drzwi i macie święty spokój.
Właśnie wzięlibyśmy górę ja nie wyobrażam sobie być z nią na jednej kuchni jego pokój u góry i jeden większy jakby nam zwolnili to by było wystarczająco dla nas w 3 mieszka tam jeszcze młodszy brat ale jest bezproblemowy
 
Witam nie było mnie kilka dni, ale weekend zaczął się ze stresem, obudziły mnie dreszcze ( pierwsza ciąża dreszcze trzy dni później na wizycie dowiedziałam się że serce zatrzymało się ) pełna obaw szykowałam się na IP, ale zaczęłam czuć pęcherz więc żurawina (cała paczka 😂, aż mi od tego slodkiego nie dobrze było) i woda poszły w ruch tak po godzinie poczułam poprawe stwierdziłam poczekam do wieczora i dopiero pojadę na IP. Tam zbadali mocz i było oki. Bąbel miał się dobrze 😊. Odłożyłam tel i komputer na bok aby nic nie czytać na temat ciąży żeby nie oszaleć z nerwów 😐. Dziś melduje się, ale wracam do książek i zajęć domowych odezwę się w piątek po prenatalnych wtedy już będę wiedziała na czym stoję.
 
reklama
A zmieniając temat możecie polecić jakieś książki o ciazy ? Mam w domu jedna, ale jest nieciekawa. Nawet mój mąż ja próbował czytać i odłożył. Widziałam że są nawet osobne dla ojców może macie coś godnego polecenia ?
Ja polecam tą ☺
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-01-10-10-28-42-556_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-10-10-28-42-556_com.android.chrome.jpg
    79,1 KB · Wyświetleń: 36
Do góry