reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja jadę we wtorek. W którym będziesz tygodniu? Tak wcześnie dość nas wysyłają. Ja jestem na metforminie i mam IO, stąd już teraz, chociaż glukoza na czczo wychodzi spoko :)
To już będzie 15 (14 + cos) ja miałam to wcześniej zrobić ale święta były 😄, a przy badaniach przeciwciał na toksoplazmoze i inne HIV itp tez zrobili mi morfologię i glukoze nie wiem czemu😆🙈 i wyszła w normie, ale teraz muszę zrobić z piciem tego obrzydlistwa 😄
..
 
reklama
Wiecie, ja przed ciążą jak robiłam krzywą, to zgodnie z poleceniem lekarza, wcisnęłam całą cytrynę - dało się wypić bez ani jednego grymasu na twarzy :D
 
Hej. Mogę dołączyć do grupy? Również mam termin na Lipiec 🙂.
Dziewczyny mam pytanie odnośnie testu papp-a ile czekałyście na wyniki? Ja robiłam go 03.01 rano a wyniki dostałam juz 04.01.2023 niestety bardzo złe.
 
To już będzie 15 (14 + cos) ja miałam to wcześniej zrobić ale święta były 😄, a przy badaniach przeciwciał na toksoplazmoze i inne HIV itp tez zrobili mi morfologię i glukoze nie wiem czemu😆🙈 i wyszła w normie, ale teraz muszę zrobić z piciem tego obrzydlistwa 😄
..
Oo, jeszcze wcześniej? A jakie masz wskazania? Standardowo to badanie jest pomiędzy 21 i 24 tyg
Wiecie, ja przed ciążą jak robiłam krzywą, to zgodnie z poleceniem lekarza, wcisnęłam całą cytrynę - dało się wypić bez ani jednego grymasu na twarzy :D
Mmmmm, jeszcze jakby można było sobie dolać do tego kubek herbatki to nic tylko zawinąć się w kocyk z dobrą książką 😂
 
Ooooo w sensie że takie bez rury wychodzącej na dwór przez okno? Masz może jakieś dane tego urządzenia?
Tak bez rury bo to Klimator nie klimatyzator. Mój teraz w garażu. Mam dokładnie ten:
 
Hej. Mogę dołączyć do grupy? Również mam termin na Lipiec 🙂.
Dziewczyny mam pytanie odnośnie testu papp-a ile czekałyście na wyniki? Ja robiłam go 03.01 rano a wyniki dostałam juz 04.01.2023 niestety bardzo złe.
Witamy. U mnie po 10 dniach napisali SMS że gotowe do odbioru ale stwierdziłam że teraz nie odbieram tylko przed wizyta, nie chce się nakręcać i stresować
 
Witamy. U mnie po 10 dniach napisali SMS że gotowe do odbioru ale stwierdziłam że teraz nie odbieram tylko przed wizyta, nie chce się nakręcać i stresować
Moje znajome tez długo czekały na wyniki a tu z dnia na dzień. Na usg I trymestru wszystko ok Fhr 166 NT2,3mm ale niestety wyniki papp-a dały wynik wysokiego ryzyka trisomi 18 i 13 jestem załamana dostałam skierowanie na aminopunkcję😔
 
To już będzie 15 (14 + cos) ja miałam to wcześniej zrobić ale święta były 😄, a przy badaniach przeciwciał na toksoplazmoze i inne HIV itp tez zrobili mi morfologię i glukoze nie wiem czemu😆🙈 i wyszła w normie, ale teraz muszę zrobić z piciem tego obrzydlistwa 😄
..
Ja w czwartek będę pila glukozę ale mam wskazanie bo przy pierwszej morfologi wyszła mi glokoza na czczo 94 a norma jest 92 więc pewnie wyjdzie cukrzyca ciazowa. Piłam już to w pierwszej poronionej ciąży i można przeżyć.
 
reklama
Do góry