reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Co do ochłody w domu. U nas wentylator a przed nim w misce zamrożona butelka z wodą (w misce bo jak się rozmraża to butelka się poci). Lekki chłodek daje.
Od tamtego roku w Biedronce kupiliśmy stojacy przenosny Klimator -ma miejsce na wodę i wkład który się mrozi i do tej wody wkłada by była zimna, pod prad się podłańcza i leci zimniutkie powietrze. Jest super. Tylko my mamy z jakiejś torby chłodzacej drugi wkład wiec jak powietrze robi się cieplejsze to wymieniamy wkłady i znów zimniotko. Nie drogie a fajne.
 
reklama
a na czczo szukałaś? Ja ostatnio po jedzeniu nie mogłam znaleźć jeszcze wtedy mnie ten brzuch bolał i już się stresowałam 🙈 więc teraz jak dziewczyny poradziły to sprawdzam przed śniadaniem
O ja też przed śniadaniem rano znalazłam bez problemu, potem po jedzeniu chciałam sobie policzyć tętno metodą a la @Miętusek , ale urywało mi co chwilę i dałam sobie spokój na dwa dni 😂
 
Ja się ogromnie cieszę, brak okresu to luksus :D

Dziewczyny jakie tętno miały Wasze bobaski na ostatnich wizytach?
Ja już po tętnie słyszę, że serduszko trochę zwolniło porównując do grudnia. Teraz ma tak około 155. Na ostatniej wizycie 19.12 było 173.
166 było na prenetalnych ale to już ponad tydzień minal.
 
Próbuje dom sprzątać i za każdym razem kiedy się schylę albo jak wstanę to ciemno przed oczami. Eh. Chyba cały dzień mi to zajmie haha
 
Ja się ogromnie cieszę, brak okresu to luksus :D

Dziewczyny jakie tętno miały Wasze bobaski na ostatnich wizytach?
Ja już po tętnie słyszę, że serduszko trochę zwolniło porównując do grudnia. Teraz ma tak około 155. Na ostatniej wizycie 19.12 było 173.
W domu codziennie około 160 ( na razie nie używam ... Jestem spokojna po wizycie , weszliśmy w drugi trymestr więc też po mału mogę odetchnąć ) 4.01 na wizycie 165 a 05.01 na wizycie 160
 
Co do ochłody w domu. U nas wentylator a przed nim w misce zamrożona butelka z wodą (w misce bo jak się rozmraża to butelka się poci). Lekki chłodek daje.
Od tamtego roku w Biedronce kupiliśmy stojacy przenosny Klimator -ma miejsce na wodę i wkład który się mrozi i do tej wody wkłada by była zimna, pod prad się podłańcza i leci zimniutkie powietrze. Jest super. Tylko my mamy z jakiejś torby chłodzacej drugi wkład wiec jak powietrze robi się cieplejsze to wymieniamy wkłady i znów zimniotko. Nie drogie a fajne.
Ooooo w sensie że takie bez rury wychodzącej na dwór przez okno? Masz może jakieś dane tego urządzenia?
 
Też ostatnio mam straszne zawroty głowy przy zmianie pozycji 🤦 ja dziś prócz prania i obiady nic nie robię 🙈
Też tak mam - zawroty głowy i szumy w uszach.
Podobno z początkiem drugiego trymestru gdy łożysko zaczyna funkcjonować to organizm musi się przyzwyczaić bo zaczyna obsługiwać dodatkowy "organ", zanim wytworzy więcej krwi to są takie objawy :)
 
reklama
Do góry