reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Jeju, ja też swoją tak mega kocham, że się nie spodziewałam🤣🤣 Chyba do 10 tygodnia byłam taka.. sceptyczna. Mama nawet się dziwiła, że ona już od początku głaskała brzuch, a ja nawet nie chciałam mówić o dziecku. Tak to niestety wygląda po stracie 🤷🏻‍♀️ Chyba po następnym usg, jak mi bobasek pomachał, to coś się we mnie w końcu przełamało. A jak już mam ten detektor, to zbzikowalam na maksa. 🤣🤣
Kurcze zazdroszczę... Ja ciągle jestem taka sceptyczna, jak mąż mówi do dziecka to aż sztywnieje bo m przed oczami jego cierpienie i rozczarowanie jak się nie uda, a nie szczęście z dziecka które już bryka, macha i ŻYJE. Jeszcze ciągle czekam aż pęknie. Eh, ciąża po stratach.
 
reklama
Oj ja też. Tym bardziej że jak budowaliśmy dom to mąż się uparł że nie robimy klimatyzacji, a teraz marudzi 🤦🏽‍♀️ myślałam czy nie kupić klimatyzatora takiego większego przenośnego. Teraz na pewno stoją lepiej cenowo niż w sezonie. Ktoś ma jakieś doświadczenie z tym?
My też przy budowie uznaliśmy że nie robimy klimy bo po co ale jak woda w akwarium nagrzała się bez grzałki do 32stopni a sypialni dało się wyzianac ducha to w końcu założyliśmy w zeszlym sezonie... Kosztowało nas to chyba ok 13k? Także niestety koszty duże 😢
 
A ja miałam nad ranem takie delikatne skurcze jak na okres i we śnie sobie myślę o zaraz wezmę tabletkę, bo niebawem okres przyjdzie a po chwili do mnie dotarło, że no raczej nie przyjdzie 😂 a ja z tych, co jak mam okres, to tylko ketonal, bo nic innego tego bólu nie łagodzi :/
Może po ciąży się zmieni! 🙂 Ja miałam zupełnie inne (mniej bolesne ale obfitsze) okresy po pierwszej ciąży. Moja przyjaciółka z kolei na odwrót - bardziej bolesne a mniej obfite więc nie ma reguły 😂
 
Kurcze zazdroszczę... Ja ciągle jestem taka sceptyczna, jak mąż mówi do dziecka to aż sztywnieje bo m przed oczami jego cierpienie i rozczarowanie jak się nie uda, a nie szczęście z dziecka które już bryka, macha i ŻYJE. Jeszcze ciągle czekam aż pęknie. Eh, ciąża po stratach.
u mnie wciąż obowiązuje zasada złotego tygodnia. Przez tydzień po usg jestem szczęśliwa, spokojna, bez czarnych myśli i złych scenariuszy, wyobrażam sobie jak to będzie... Po tygodniu znowu zaczyna się spirala lęku i niepewności.... I tez wtedy nie jestem taka entuzjastką.... Byle do wizyty.... Na szczęście mam w środę :-)
 
u mnie wciąż obowiązuje zasada złotego tygodnia. Przez tydzień po usg jestem szczęśliwa, spokojna, bez czarnych myśli i złych scenariuszy, wyobrażam sobie jak to będzie... Po tygodniu znowu zaczyna się spirala lęku i niepewności.... I tez wtedy nie jestem taka entuzjastką.... Byle do wizyty.... Na szczęście mam w środę :-)
Ojej, też mam w środę ❤️
Już czekam i czekam 😎
 
Dziewczyny ja tak na szybko bo muszę wracać już do pracy, później nadrobię forum😅
Podzielę się tylko z wami moją nowiną

Jestem już po prenatalnych. Wszystko pięknie widoczne, serduszko 160, bobo rośnie jak na drożdżach 6.2cm duży 😁
Nie stwierdzono żadnych problemów, krew miałam pobieraną zaraz po USG i wyniki będą w przeciągu tygodnia-dwoch.

Myślałam że się przewroce ze stresu kiedy czekaliśmy na naszą kolej, ale jak jak zobaczyłam jak bobo skacze i wywija rączkami to wszystko mi odeszło ❤️

I przyspieszył z 12+0 wskoczyło na 12+4. Termin z 21 na 17 lipca 😁

Niestety nie powiedzieli co widzą czy chłopczyk czy dziewczynka 😅
 

Załączniki

  • IMG_20230106_090358.jpg
    IMG_20230106_090358.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 65
My też przy budowie uznaliśmy że nie robimy klimy bo po co ale jak woda w akwarium nagrzała się bez grzałki do 32stopni a sypialni dało się wyzianac ducha to w końcu założyliśmy w zeszlym sezonie... Kosztowało nas to chyba ok 13k? Także niestety koszty duże 😢
My jesteśmy w trakcie budowy, więc też muszę przemyśleć temat. Choć akurat tego lata jeszcze na pewno nie będziemy mieszkać.
 
reklama
Dobra, to chyba znowu poszukam. 😂 Wczoraj nie użyłam detektora ani razu, więc dzisiaj zaszaleję!

Ja wczoraj też nie używałam i nawet mąż był w szoku 😅 mój okruszek dzisiaj tak się skrył że przez 2min szukałam... I nawet się zastanawiałam jak Wy to robicie że tak szybko znajdujecie 🙈 u mnie wczoraj była po prawej stronie a dzisiaj po lewej prawie przy samej kości biodrowej 🤦 i najpierw łapało mi tylko mój puls i przepływy dopiero jak docisnelam głowice to usłyszałam fasolkę ❤️ dziś dokładnie 154 więc myślę że na tym etapie to już norma
 
Do góry