reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Taaaak, też się cieszę że to będzie lato, oby czerwiec nam nie dał w kość z aż takimi upałami, bo jednak będziemy przy końcówce, ale potem właśnie te spacerki, lekki ubiór, ach cudownie ❤️ też się nie mogę doczekać aż poznam tę istotkę, która mieszka u mnie w łonie, już teraz ją kocham na maxa, a co dopiero będzie potem 😅😂
Jeju, ja też swoją tak mega kocham, że się nie spodziewałam🤣🤣 Chyba do 10 tygodnia byłam taka.. sceptyczna. Mama nawet się dziwiła, że ona już od początku głaskała brzuch, a ja nawet nie chciałam mówić o dziecku. Tak to niestety wygląda po stracie 🤷🏻‍♀️ Chyba po następnym usg, jak mi bobasek pomachał, to coś się we mnie w końcu przełamało. A jak już mam ten detektor, to zbzikowalam na maksa. 🤣🤣
 
reklama
Kurcze, mój nie pokazuje. A bardzo wyraźnie słyszysz tętno? Bo ja słyszę, ale też jednocześnie szumy. Może dziecko jest głębiej i nie wychwytuje? 🤔 W ogóle przeniosło mi się z lewej strony na środek. 😂
pokazuje zmieniające się wartości i dźwięk jest na tyle wyraźny, że moja córka zaczyna bujać się i tańczyć w rytm tętna 😂
U mnie to jest dosłownie na środku brzucha, czasami muszę mocniej doścignąć sondę albo nią pokręcić, żeby złapało na wyswietlaczu
 
pokazuje zmieniające się wartości i dźwięk jest na tyle wyraźny, że moja córka zaczyna bujać się i tańczyć w rytm tętna 😂
Ale w sumie jesteś chyba wyżej w ciąży, bo ja jestem dopiero w 12 tc. 🤔 To może dlatego tak słychać ciszej. A od którego tygodnia zaczęłaś używać detektor?
 
Wyświetla Ci się to tętno? 🤔
Bo u mnie tylko słychać taki pociąg 🤣 A tętno pokazuje jedynie moje 🤷🏻‍♀️
Tętno wyświetla mi się rzadko, zazwyczaj jakieś 140-150 max. I tak chwilami i znika.
Dzisiaj rano nagrałam 10s bicie serduszka, policzyłam ilość stuknięć ;) i x 6.
Tak sobie wyliczyłam :D
Dzisiaj było słychać pięknie, wyraźnie i już na większej powierzchni wychwytywałam :)

Dzięki za odpowiedzi, bo już zaczęło mnie to zastanawiać czy nie za wolno.
 
Tętno wyświetla mi się rzadko, zazwyczaj jakieś 140-150 max. I tak chwilami i znika.
Dzisiaj rano nagrałam 10s bicie serduszka, policzyłam ilość stuknięć ;) i x 6.
Tak sobie wyliczyłam :D
Dzisiaj było słychać pięknie, wyraźnie i już na większej powierzchni wychwytywałam :)

Dzięki za odpowiedzi, bo już zaczęło mnie to zastanawiać czy nie za wolno.
Dobra, to chyba znowu poszukam. 😂 Wczoraj nie użyłam detektora ani razu, więc dzisiaj zaszaleję!
 
Ale w sumie jesteś chyba wyżej w ciąży, bo ja jestem dopiero w 12 tc. 🤔 To może dlatego tak słychać ciszej. A od którego tygodnia zaczęłaś używać detektor?
pierwszy raz udało mi się wychwycić w poniedziałek to było równo 12+0, jak oglądałam zagraniczne filmiki to dziewczyny wyłapywały nawet w 9tc ale mi się nie udało wcześniej.
 
Dobra, to chyba znowu poszukam. 😂 Wczoraj nie użyłam detektora ani razu, więc dzisiaj zaszaleję!
Ja ostatnio używałam 02.01, dzisiaj dostałam pozwolenie hahah
Jest mega różnica w tych dwóch pomiarach. Jakby dziecko już dużo urosło.
Gdzie nie przyłożyłam (w tych okolicach nad wzgórkiem) to zawsze coś było słychać. Czasami jakby z oddali, ale jak przesunęłam to już taki konkret 🥰
 
reklama
Do góry