reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

Tak dokładnie i dlatego zastanawiam się czy nie powtórzyć tylko samego USG prenatalnego, ale w sumie idę do swojego lekarza w poniedziałek i zrobi mi zwykle USG i wtedy moze mnie uspokoi ?
Sama nie wiem już co robić.
Ale zdecydowaliśmy że amniopunkcji napewno nie zrobimy, tylko Nifty.
Mam nadzieję, że poprostu nie mamy aż takiego pecha, że to będziemy ci 1 na 212. 🥺
Myślę, że jak pójdziesz do swojego lekarza to coś Ci poradzi. Moja lekarka np. działa na mnie bardzo kojąco ❤️ Też bym postawiła na nifty. Szkoda, że tak lekarz Cię nastraszył od razu amniopunkcją, ale pewnie musiał w dokumentacji tak zaznaczyć. ☹️☹️☹️ Trzymam kciuki, pamiętaj, że to po prostu statystyka i w dużej większości dzieci są zdrowe.

PS. Też dziś robię spaghetti 🤣 Cos mi się z Wami dziewczęta obiady pokrywają. To jakaś grupowa synchronizacja? 😂😂
 
reklama
Myślę, że jak pójdziesz do swojego lekarza to coś Ci poradzi. Moja lekarka np. działa na mnie bardzo kojąco ❤️ Też bym postawiła na nifty. Szkoda, że tak lekarz Cię nastraszył od razu amniopunkcją, ale pewnie musiał w dokumentacji tak zaznaczyć. ☹️☹️☹️ Trzymam kciuki, pamiętaj, że to po prostu statystyka i w dużej większości dzieci są zdrowe.

PS. Też dziś robię spaghetti 🤣 Cos mi się z Wami dziewczęta obiady pokrywają. To jakaś grupowa synchronizacja? 😂😂

Ciążowa synchronizacja 😅
 
szczerze ja nie chciałam ale moj maz bardzo chcial I kupil , zupki sa swietne 😍 wiekszosc rzeczy w nim robie wiec jesyem ogolnie mega zadowolona

Mój będzie w poniedziałek początkowo cieszyłam się że wreszcie zamówiłam a nosiłam się z zamiarem pół roku, teraz czytam różne opinie że smak nie taki, że coś nie wychodzi i sama nie wiem co myśleć, ale dobrze mieć kolejną opinię.
 
Mój będzie w poniedziałek początkowo cieszyłam się że wreszcie zamówiłam a nosiłam się z zamiarem pół roku, teraz czytam różne opinie że smak nie taki, że coś nie wychodzi i sama nie wiem co myśleć, ale dobrze mieć kolejną opinię.
Do mnie dotarł w grudniu, ale że zbiegło się to u mnie z największym nasileniem mdłości to dopiero od jakiegoś tygodnia eksperymentuję :-)
 
szczerze ja nie chciałam ale moj maz bardzo chcial I kupil , zupki sa swietne 😍 wiekszosc rzeczy w nim robie wiec jesyem ogolnie mega zadowolona

Ja zawsze byłam anty termomix, bo uważałam, ze to bez sensu. UwZam, ze to bardzo fajny gadżet. Czasem używam, mam nadzieje ze niedługo zacznę częściej, jak w pełni wróci apetyt. Raz nawet masło w nim robiliśmy ze śmietanki kremówki. Wyszło bardzo dobre :D
@angie. Spróbuj przepisu: zupa pizza 😍 obłęd! Tak nam zasmakowała, że męczyliśmy latem raz na tydzień przez jakiś czas 😄 w dodatku jest bardzo sycąca, bo z m.in. mięsem i pomidorami
 
reklama
Do góry