reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Myślę że płacz w ciąży z powodów które innym wydają się błahe jest dość normalny 🤷 ja się popłakałam bo pani na pobieraniu krwi mnie irytowała 🤷

Tez tak uważam. Po pierwsze z natury ktoś może być bardziej wrażliwy, ten mniej wrażliwy tego nie zrozumie. A po drugie hormony w ciąży robią swoje. Ja mam łzy w oczach jak oglądam M jak Miłość i jest jakaś przykra scena 🙈
 
Kurcze zapomniałam zrobić wczoraj zastrzyk z heparyny i nie wiem czy robić teraz i wieczorem czy już ominąć wczorajszą dawkę
 
Kurcze zapomniałam zrobić wczoraj zastrzyk z heparyny i nie wiem czy robić teraz i wieczorem czy już ominąć wczorajszą dawkę

Nie wiem, bo się nie znam na tych zastrzykach. Może przeczytaj w ulotce. Zazwyczaj jak się zapomni jakiejś dawki leku to się jej nie przyjmuje, tylko kolejna normalnie. Lub zapytaj lekarza jak masz taka możliwość:)
 
Tez tak uważam. Po pierwsze z natury ktoś może być bardziej wrażliwy, ten mniej wrażliwy tego nie zrozumie. A po drugie hormony w ciąży robią swoje. Ja mam łzy w oczach jak oglądam M jak Miłość i jest jakaś przykra scena 🙈
też tak uważam, sama wielokrotnie pisałam, że mam jazdy hormonalne i zmienność nastrojów, albo płacze bo tęsknię za Mamą (co wiadomo, że jest związane z ciąża, bo przecież mam 35 lat i swoje życie i przed ciąża nie płakałam za Mamą 🤣). Więc nie rozumiem też tej krytyki 🤷‍♀️ No ale może to też hormony ;-) bądźmy dla siebie wyrozumiałe, bo nie jesteśmy tu żeby się denerwować na siebie na wzajem ;-) a temat papierosów chyba po prostu trzeba już zamknąć, każdy kto chciał swoje zdanie wyraził, każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje działania, więc nie ma już co komentować :-) Miłego dnia dziewczyny! 🙂 ktoś ma dziś wizytę? Jakikolwiek?🙂
 
Ja spędzałam Sylwestra na spokojnie przed tv z rodzicami i rodzenstwem męża i w ramach solidaryzacji, gdy o północy wyszliśmy na taras oglądać sztuczne ognie, to toast wszyscy wznosiliśmy jagodowym piccolo 🤣 każdy się śmiał, że lepsze niż zwykły szampan 😅

My do tego przyzwyczajeni bo z mężem prawie zawsze do urodzin czy sylwestra tylko Piccolo pijemy 😁 teraz był zły że z sąsiadami musiał się zwykłego napić 😂
 
reklama
też tak uważam, sama wielokrotnie pisałam, że mam jazdy hormonalne i zmienność nastrojów, albo płacze bo tęsknię za Mamą (co wiadomo, że jest związane z ciąża, bo przecież mam 35 lat i swoje życie i przed ciąża nie płakałam za Mamą 🤣). Więc nie rozumiem też tej krytyki 🤷‍♀️ No ale może to też hormony ;-) bądźmy dla siebie wyrozumiałe, bo nie jesteśmy tu żeby się denerwować na siebie na wzajem ;-) a temat papierosów chyba po prostu trzeba już zamknąć, każdy kto chciał swoje zdanie wyraził, każdy jest odpowiedzialny za siebie i swoje działania, więc nie ma już co komentować :-) Miłego dnia dziewczyny! 🙂 ktoś ma dziś wizytę? Jakikolwiek?🙂

Polać jej bo dobrze mówi 😂
Wczoraj mnie wzięło na oglądanie ciuszkow dziecięcych 🙈 młoda wyczaila i jak mąż wrócił z pracy od razu mu doniosła 😂 tylko się zaśmiał oho zaraz się zacznie... I mówi do córki "jak to jest że jeszcze dziecka nie ma a już ubrania będzie miało" 🤷 oczywiście musiał wypomnieć że po córce sprzedałam wszystkie ubranka i teraz trzeba kupować od nowa 🤦 ale dla mnie to frajda bo uwielbiam kupować ciuchy 😁 a i przypomniało mi się że mam jeszcze dla córki listę wyprawkowa sprzed 7lat 😱
 
Do góry