reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
A ja dziewczyny… wstyd się przyznać, ale przez moje potworne mdłości przez ostatnie 1.5 miesiąca i brak apetytu dziś zrobiłam pierwszy normalny obiad od któregoś listopada 😳 nawet zjadłam.. ziemniaczki, kotlet drobiowy i pomidorki koktajlowe. A teraz po 3h nałożyłam sobie dokładkę. Co prawda to mięso nie smakuje jak sprzed ciąży, ale i tak jestem w szoku 🙈🙈🙈
Super gratulacje :) teraz będzie już tylko lepiej!
 
Tak chce jak najlepiej dla mojego dziecka i dlatego chce rzucić ale wiem jakim stresem jest dla mnie ta ciąża i gdyby doszło jeszcze całkowite rzucenie przy niewiedzy czy ciąża jest zdrowa chyba wyladowalabym już w psychiatryku. Co do detektorów nie zmienię zdania (to jest moje zdanie posiadając wiedzę o ultradzwiekach ogólną)
Uwierz, że te nasze detektory są tysiąc razy bezpieczniejsze niż to, co Ty fundujesz własnemu dziecku tymi papierosami.
 
A ja dziewczyny… wstyd się przyznać, ale przez moje potworne mdłości przez ostatnie 1.5 miesiąca i brak apetytu dziś zrobiłam pierwszy normalny obiad od któregoś listopada 😳 nawet zjadłam.. ziemniaczki, kotlet drobiowy i pomidorki koktajlowe. A teraz po 3h nałożyłam sobie dokładkę. Co prawda to mięso nie smakuje jak sprzed ciąży, ale i tak jestem w szoku 🙈🙈🙈
Widzę, że też miałaś normalny obiad dzisiaj.. jak ja! 😆😆 Pisałam już o kotlecie, pomidorkach, ziemniaczkach i buraczkach.. Apetyt mi wrócił 🤤 W tej chwili znów bym zjadła taki obiad 🤤
 
Widzę, że też miałaś normalny obiad dzisiaj.. jak ja! 😆😆 Pisałam już o kotlecie, pomidorkach, ziemniaczkach i buraczkach.. Apetyt mi wrócił 🤤 W tej chwili znów bym zjadła taki obiad 🤤

Mi dziś tez wlasnie troszkę wrócił. Mam nadzieje, ze tak zostanie, chociaż są dni lepsze i gorsze, wiec nie nastawiam się, ze brak apetytu zniknął całkowicie, ale korzystam z momentów gdy jest dobrze 😄😁


Co do ruchów dzidzi… ja tez czuję coś…
ale u mnie niestety na razie to jelita bąblują 😂 Ale nie mogę się doczekać pierwszych wyczuwalnych ruchów 😍
 
A ja dziewczyny… wstyd się przyznać, ale przez moje potworne mdłości przez ostatnie 1.5 miesiąca i brak apetytu dziś zrobiłam pierwszy normalny obiad od któregoś listopada 😳 nawet zjadłam.. ziemniaczki, kotlet drobiowy i pomidorki koktajlowe. A teraz po 3h nałożyłam sobie dokładkę. Co prawda to mięso nie smakuje jak sprzed ciąży, ale i tak jestem w szoku 🙈🙈🙈
Ja wczoraj obiad zrobiłam po raz pierwszy od listopada również. Upiekłam pizzę, mąż się bardzo ucieszył bo żyje na gotowych posiłkach (zwykle ja się musiałam zamykać w pokoju z otwartym oknem na czas jego obiadu 😂).
 
Tu jeszcze podrzucam (jeden z wielu) artykułów na temat mitu "rzucania palenia w ciąży". Naprawdę, rzucić od razu dla dobra dziecka... Wydaje mi się że to."przekonanie" żeby nie rzucać od razu pochodzi z czasów kiedy palenie uważano za zdrowe i normalne 🙂

Edit. Tak jak pisałam sama byłam osobą palącą nie umiejącą rzucić przez kilka dobrych lat. Ale mając malucha w brzuchu nie umiem sobie wyobrazić papierosa w ustach. Ostatnio tylko gdzieś zasmierdzialo a ja się zastanawiałam czy nie szkodzę dziecku bo to wdycham.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry