reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Te klucie z lewej strony jakby jajnika to mogą być więzadła. Mi takie bóle towarzyszą prawie od samego początku, też myślałam o to jajnik ale jednak. Bóle zwykle jednostronne, czasem trzymają cały dzień, czasem szybko odpuszczają. Najgorzej przy zmianie pozycji, a już naj naj gorzej przy kichnięcie
Zdarzało się że mi łzy aż poleciały. Poczytaj też na necie o tym, są całkowicie niegroźne :)

O dzięki bo już nawet do męża pisałam że dobrze że serduszko bije bo chyba bym na IP pędziła tak boli... Mnie kłuło tak od czasu do ale raczej delikatnie i przy zaparciach ale wczoraj super się wyproznialam a dziś od rana taki ból 😭 zaraz sobie obczaje
 
reklama
O dzięki bo już nawet do męża pisałam że dobrze że serduszko bije bo chyba bym na IP pędziła tak boli... Mnie kłuło tak od czasu do ale raczej delikatnie i przy zaparciach ale wczoraj super się wyproznialam a dziś od rana taki ból 😭 zaraz sobie obczaje

Jak znajdziesz ciekawy link o tym to podeslij proszę. Mnie od wczoraj boli, nie wiem czy to po tym usg? Było delikatne, ale może ze dużo dłużej niż zwykle? Sama nie wiem, ale teraz sobie leżę i tez mnie strasznie kłuje po lewej stronie jakby jajnik, coś jak na owulacje ból. Sama nie wiem już.. i przy zmianie pozycji z boku na bok tez bardziej odczuwalne
 
I
Laski a co do samopoczucia, kurcze u mnie też jakoś lepiej. Zaczelam pic siebie lniane na zgagę I poki co jest super, tylko oczywiście shiza bo piersi mnie przedtaly boleć...😏😏 no ale grzecznie czekam do tego 13.01..
A który jesteś tydzień? Ja od 2 tygodni czuje się już lepiej jakbym w ciazy nie była, czasami dojdą dolegliwości jelitowo żołądkowe ale nie codziennie. Piersi mam mniej tkliwe juz a jednak wszystko jest dobrze :)
 
I

A który jesteś tydzień? Ja od 2 tygodni czuje się już lepiej jakbym w ciazy nie była, czasami dojdą dolegliwości jelitowo żołądkowe ale nie codziennie. Piersi mam mniej tkliwe juz a jednak wszystko jest dobrze :)
Ja jestem teraz 12 + 3, a Ty ? I powiem Ci, że też czasem mi się pojawiają dolegliwości że strony ukl. Pokarmowego, ale ogólnie czuje się o wiele lepiej niż na początku. Z tym że jeśli chodzi o spanie.. to dalej lubię sobie poleżeć dłużej:D
 
ja jak leżę na plecach to już widzę wybrzuszenie tam gdzie wyczuwam macice
Przy drugiej ciąży brzuszek szybciej widać i ja już w spodniach i legginsach ciążowych od 2 tygodni chodzę 🤣 2 kg przytyłam i kulkę z przodu noszę. Muszę też na płasko legnąć i sprawdzić czy wyczuję gdzie dokładnie. Bo jak stoję i siedzę to mam kopułkę całą. A podkreślę, że należe do osób szczupłych.
 
reklama
Przy drugiej ciąży brzuszek szybciej widać i ja już w spodniach i legginsach ciążowych od 2 tygodni chodzę 🤣 2 kg przytyłam i kulkę z przodu noszę. Muszę też na płasko legnąć i sprawdzić czy wyczuję gdzie dokładnie. Bo jak stoję i siedzę to mam kopułkę całą. A podkreślę, że należe do osób szczupłych.

To moja pierwsza ciąża, jednak w jeansach normalnych to już nie chodzę od dawna, ponad miesiąc będzie. Jakoś mnie uciekały mimo,ze tak naprawdę dopiero teraz widzę jak się brzuszek zaczyna zaokrąglać. No i mam 6kg na minusie. Jak ustane bokiem do lustra to już jakiś czas widzę małe zaokrąglenie pod pępkiem 😊
 
Do góry