reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

jak to jest z dentysta w ciazy wypadła mi plomba dosyć duża i dzisiaj zaczęło bolec trochę dzislo obok czytałam coś ze amalgantowej nie można zakładać bo costam przenikać może do płodu jedynie i ze znieczulenie można podawać spokojnie normalnie nie biorę znieczulenia nigdy ale to jest 8 i dosyć duży ubytek wiec pewnie costam będą chcieli wiercić
 
reklama
jak to jest z dentysta w ciazy wypadła mi plomba dosyć duża i dzisiaj zaczęło bolec trochę dzislo obok czytałam coś ze amalgantowej nie można zakładać bo costam przenikać może do płodu jedynie i ze znieczulenie można podawać spokojnie normalnie nie biorę znieczulenia nigdy ale to jest 8 i dosyć duży ubytek wiec pewnie costam będą chcieli wiercić
nie wiem jak ze znieczuleniem ale mi zaczyna dokuczać 8 która miałam usunąć ale jakoś nie mogłam się zebrać. W dodatku wyszła tylko w połowie...
 
Co do kawy odrzuciło mnie totalnie. Wcześniej piłam rozpuszczalną, teraz nie ruszam a na zapach sypanej mnie mdli. Pije za to herbatę, której wcześniej raczej nie piłam do tego czasami melisa, mięta. Co polecacie do picia na ciepło? W sobotę mam wizytę jak będzie ok to miałam iść na zwolnienie, córka obudziła się z gorączka więc zmiana planów mam wolne już dzisiaj ;)
 
Hej hej, kurczę od paru dni dokuczają mi spore bóle w biodrach o w brzuchu jak na okres . Pewnie to od ,,rośnięcia,, ale zaczyna być to dokuczliwe bo w nocy nie śpię :( rano wstałam , serducha posłuchałam a teraz zaczynam prace

Miłego dnia wszystkim Wam życzę i jeśli ktoś wizytuje -3 mam kciuki
 
nie wiem jak ze znieczuleniem ale mi zaczyna dokuczać 8 która miałam usunąć ale jakoś nie mogłam się zebrać. W dodatku wyszła tylko w połowie...
Znieczulenie jak znieczulenie, ale po wyrywaniu 8 dostaje się antybiotyk i mocniejsze leki przeciwbólowe, także nie wiem czy nie lepiej zaleczyć tylko. Civic pewnie zależy od przypadku. Nie zazdroszczę...
 
Ja kiedyś słyszałam taka opinie ze dziecko powinno się ubierać odpowiednio do pogody skory my ubieramy krótki rękawek bo jest taka pogoda to dzieciątko nie potrzebuje swetra No ale tez z drugiej strony mi zawsze jest zimno i mam coś więcej ubrane bo wole zdjąć i nie marznąć a partner cały grudzień chodzi bez kurtki i mu jest akurat
jedyne co to chyba trzeba wziąć pod uwagę, że małe dziecko dużo śpi Np. w wózku i przez to może być mu chłodniej bo się nie rusza cały czas tak jak my :-) rodzimy latem, więc tu z kolei trzeba pamiętać o nie przegrzaniu :-) ochronie przed słońcem itp. ;-) z drugiej strony przynajmniej nie będziemy musiały się męczyć z kombinezonami itp.
 
Ja się cała trzęsę 🙈 i stres i ekscytacja. Ale jestem strasznym czarnowidzem więc przeżywam x100.
Np teraz jestem po ataku histerii, bo moje dzieciątko na tle waszych jest jakieś małe. 🙈 w czwartek było 11+1 i crl 4,39. Czy według was to za mało?
Ja 175 cm, mężu kawał chłopa 2m a tu taki mikro bejbik 😂🤨
Ja też 176 cm a dzidziuś w 11+1 również crl 4.40 😊
 
Ja kiedyś słyszałam taka opinie ze dziecko powinno się ubierać odpowiednio do pogody skory my ubieramy krótki rękawek bo jest taka pogoda to dzieciątko nie potrzebuje swetra No ale tez z drugiej strony mi zawsze jest zimno i mam coś więcej ubrane bo wole zdjąć i nie marznąć a partner cały grudzień chodzi bez kurtki i mu jest akurat
Również słyszałam taka opinie, ze nie powinno się cieplej ubierać niż siebie byśmy ubrali. Muszę więcej o tym poczytać.
 
Ja też 176 cm a dzidziuś w 11+1 również crl 4.40 😊
ja 177 cm a dziecko crl ma raczej w średniej dla danego tygodnia, ale z kolei co przychodzę na usg jest starsze niż poprzednio, czyli przychodzę radośnie Np w 13+ a tu już jest 14+ itp co jest ciekawe bo akurat chodziłam na monitoring cyklu i doskonale wiem kiedy byla owulacja 🤔 a Bejbik rośnie jak chce 😅
 
reklama
nie wiem jak ze znieczuleniem ale mi zaczyna dokuczać 8 która miałam usunąć ale jakoś nie mogłam się zebrać. W dodatku wyszła tylko w połowie...
O jej! Moja 8 tez wyszła do połowy i strasznie męczyła mnie w 9 tygodniu. Na szczescie ból przeszedł, mam nadzieje ze już w trackcie ciąży nie wróci bo ja innej opcji niż zabieg na usunięcie tego nie widzę.
 
Do góry